Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
laskasub

Przenośny dysk 3TB

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno tak wielkiego dysku nie zobaczy w całości 32 bitowy system operacyjny? Czy to prawda, że muszę wymienić system na 64bitowy, żeby móc go zapełnić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chciałbyś posiadać jedną partycję o wielkości całego dysku twardego to może wystąpić problem na starszych systemach z rodziny Windows. Jednak jeżeli użyjesz systemu plików NTFS i rozsądnie podzielisz dysk to problemów być nie powinno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 TB :o to strasznie dużo a nie lepiej coś mniejszego jakąś 500 GB sam mam taki , LG ma całkiem niezłe te dyski albo no nie wiem inne marki też w 500 GM się wprawiły hymm ale 3 TB szaleństwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 TB :o to strasznie dużo a nie lepiej coś mniejszego jakąś 500 GB sam mam taki , LG ma całkiem niezłe te dyski albo no nie wiem inne marki też w 500 GM się wprawiły hymm ale 3 TB szaleństwo.

Jaki konkretnie model dysku LG proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O modelu HXD7U50GL , 500 GB słyszałem sporo dobrego, tzn dobrego po prostu z tego co mówili znajomi jest nie zawodny i szybki, to wystarczy żeby powiedzieć że dysk jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę warto na niego rzucić okiem ponieważ jest cichy, jego żywotność to aż 600,000tyś cykli, a do tego dochodzi całkiem niezła prędkość transferu danych do 480Mb i niska cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o nie wiedziałem ze LG jest teraz dystrybutorem dysków przenośnych, jak dotąd ja ich znałem tylko od strony monitorów. Ciekawy design ma ten dysk. Zainteresował mnie temat i znalazłem ciekawy model:

http://www.chip.pl/news/sprzet/pamieci-masowe/2009/07/multimedialny-dysk-lg-xf1

ten dysk też ma 500GB, ale pewnie więcej kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej ma w ofercie dyski zewnętrzne i to całkiem interesujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlot handlowców od LG? Nic nie wnosząca dyskusja. Zamykam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...