Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qba

Opera - dziwne zachowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mi ktoś pomoże/wytłumaczy bo mnie może coś zaraz trafić. Mam taki oto problem z Operą. Zdarza się, że klikając czy to w jakiś link czy cokolwiek po prostu nic się nie dzieje. Strona jest biała, nic się nie ładuje. Dopiero muszę cofnąć i jeszcze raz kliknąć w to samo, a czasem jeszcze raz i dopiero działa. Albo klikając pokazuje rożne błędy, errory itp i znowu muszę zrobić to samo, czyli cofnąć się i kliknąć jeszcze raz i wtedy wchodzi. Niech mi to ktoś wytłumaczy bo zwariuje z tym.

U ojca na komputerze nie było nigdy takich problemów... więc może coś mi Opere blokuje? Inie pisać mi: "zmień na Firefoxa" bo nie o to pytam, dziękuje!

Edit: Po wyłączeniu Kerio jakby nagle problem zniknął, ale nie chce mi się wierzyć, że to Kerio bo używam go od nie pamiętam kiedy i zawsze normalnie Opera chodziła.

Edit2: Wcale nie chodzi lepiej... W ogóle niby się strony ładują ale nie do końca, albo brakuje paru obrazków i się nie wyświetlają albo niby jest strona w porządku a jakby cały czas doczytuje jakiś element.

Edytowane przez Qba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaką masz wersję Opery? / Czy problem występuje gdy masz włączony tryb turbo, czy cały czas?

Narzędzia --> preferencje --> zaawansowane --> przeglądanie --> ładowanie stron - wyświetlaj na bieżąco

Masz włączone ciasteczka?

Jakie błędy wyskakują?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opera 10, na Operze 9.xx było tak samo, ciasteczka włączone, błędy różne: nie może połączyć się z serwerem, nie ma takiej strony, wszystkie jakie dotąd widziałem, ale najczęściej nie dzieje się nic, klikam i stoi w miejscu. Turbo wyłączone - ale to nic nie zmienia.

Edytowane przez Qba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj dodać jeszcze wyjądek dla Opery w firewallu.

Jak to nie pomoże, to przeinstaluj Operę.

Takie pytanie: korzystasz z proxy?

Jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy, to napiszę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W firewallu zrobiłem, proxy nie, Opere nie raz już przeinstalowywałem i schodziłem na niższe wersje i to samo. Najlepsze jak klikne, otworzy się np tylko górny pasek PC Centre z działami i tyle, i stoi, i nic się nie wyświetla dalej (reszta pusta).

Edit: Dobra, widzę, że w Firefoxie mam podobnie :/

Edit2: Ciekawe czy to ma coś wspólnego, w każdym razie widzę, że gmail co chwile się rozłącza i jest napisane , że nie może się połączyć.

HELP

Edytowane przez Qba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W firewallu zrobiłem, proxy nie, Opere nie raz już przeinstalowywałem i schodziłem na niższe wersje i to samo. Najlepsze jak klikne, otworzy się np tylko górny pasek PC Centre z działami i tyle, i stoi, i nic się nie wyświetla dalej (reszta pusta).

Edit: Dobra, widzę, że w Firefoxie mam podobnie :/

Edit2: Ciekawe czy to ma coś wspólnego, w każdym razie widzę, że gmail co chwile się rozłącza i jest napisane , że nie może się połączyć.

HELP

Wlacz w routerze opcje logowania wydarzen i zobacz czy Cie co chwila z internetem nie rozlacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, wszystko jest ok. Dziś np działa super już internet, nie rozumiem, a pewnie wieczorem albo jutro znowu bede tak miał, że nic nie będzie działało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi