Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
piotr3k

Notebook do 2,5 tys

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Sprawa jest prosta: mam 2,5 k do wydania na notebooka - będę na nim głównie pracował i surfował, jednak chciałbym też od czasu do czasu pograć. Nie znam się na tym kompletnie ;)

 

Ważne aby był solidny, no i aby mógł odbierać neta w hotspotach. To tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2,5 tysiąca ASUS M51VA-AP103 Będzie dobrym pomysłem . ALe lepiej żeby inni się wypowiedzieli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycje:

- Asus M50VC-AP052C

- Asus F3SG-AP203C

- Asus F5SR-AP053C

- Asus F5SR-AP002C - najmocniejszy z podanych (T5800, 3GB RAM, HD3470 512MB)

- Asus F5SL-AP326C

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam złożenie sobie Della :) Za 2500zł można złożyć przyzwoitego Della z 8400GS - strikte 9300 który ma wydajność nieco wyższą niż 3470. Jednak nie mogę znaleźć ponownie tego konfiguratora laptopów bo były one naprawdę swietne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drożej, ponieważ Delle to pożądna firma i sam sobie wybierasz większość podzespołów ;) Popatrz na stronie della, jest kilka wersji do wyboru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym był specem od notebooków ale wydaje mi się, że warto rozejrzeć się za modelami firmy Toshiba - do tej pory nie zawiodłem się na tej marce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asusami polecieliście nie wiedzieć czemu...

 

Jak Czesiu wyżej napisał rozejrzyj się za Toshibą no i za HP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drożej, ponieważ Delle to pożądna firma i sam sobie wybierasz większość podzespołów ;) Popatrz na stronie della, jest kilka wersji do wyboru ;)

Dell nie jest drozszy od Asusa czy Toshiby. Pozadna firma? Z pewnoscia laptopy z serii xps sa wysokiej jakosci, a obsluga klienta (przynajmniej w Kanadzie) stoi na wysokim poziomie, ale wiekszosc laptopow to jednak budzetowki pokroju tanszych acerow. Osobiscie polecam dolozenie i kupienie xpsa, lub sprowadzenie laptopa lenovo zza oceanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam konfiguracje takiego oto laptopa:

 

laptopdlamaksiawa5.jpg

 

 

Cóż więcej do szczęścia potrzeba? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupiłbym identyczny z tym że 160gb dyskiem i 2gb ramu, ale za to 13" za 2390zł - dla mnie były lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzial zdecydowanie 13-tke, koniecznie powiekszona bateria, dysk 7200rpm i bluetooth. Ale mysle ze w tym momencie zasmiecamy temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym wziął... ale ot marzenia a nie realna kasa xD

 

Ok, spam off xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych wymienionych to Asus. Bo 13" będzie dobra tylko wtedy, gdy masz argumenty przemawiające za tym, że będzie to bardziej optymalny wybór niż 15,4". Rozejrzyj się jeszcze za Pavilionami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież możesz też złożyć 15'4 od della (którego konfiguracje tu o to wkleilem) i to na pewno będzie lepszy wybór niż wszelkie Asusy i Toshiby ;) A uwierz mi, miałem ten sprzęt w rękach, jest wart swojej ceny ;)

 

A 13" jest dobre. Można an tym oglądać filmy, dobrze się gra, jest lekki, bateria trzyma jak w Eee PC, no i jest bardziej mobilny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...