Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
gorky

Java czy flash do ukrywania menu?

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, chciałbym zrobić menu z dwoma odnośnikami, żeby to menu było ukryte do momentu aż najadę na na odsyłacz, wtedy nad odsyłaczem pojawi się to menu? jakim sposobem najlepiej to uzyskać tzn. flash czy może używając jakiegoś framework java?

chcę by to było na tyle stabilne by nachodziło na elementy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że Java - jest też możliwość wykorzystując po prostu XHTML + CSS - Plus taki, że strona jest bardziej googlowalna bo zazwyczaj w mwnu znajdują się słowa kluczowe (jeżeli ma to dla Ciebie znacznie) Oczywiście w Javie, a zwłaszcza we flashu masz znacznie większe możliwości wizualne (półprzezroczystość itp itd)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie flash nie będzie mi pasował na stronę, może kiedy indziej, a co myślicie o stylowaniu to co chcę przedstawić nie należy do banalnych, adres tutaj:

http://www.xero.prv.pl/mini07.php

czy to jest dobre rozwiązanie? testowałem jest stabilne wiec myślę że tak.

Edytowane przez gorky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest to co pisałem wyżej: HTML z CSSem - dobre rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie zastanawiam się bo jeszcze nie doszedłem do tego jak to działa w szczegółach, ale chodzi mi o to by odnośniki po najechaniu układały się jeden przy drugim czyli szereg zamiast kolumny, do tego przydało by się by jeden był aktywny zmiana by nastąpiła po najechaniu na inna kategorie i odwrotnie potrzebuje tylko dwa takie butony.. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To rozwiązanie jest jak najbardziej OK - próbuj jak będziesz miał problemy to pisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi