Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
scifi

Cs3 Eksportowanie obrazów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem nowy na forum (wybaczcie) Mam pewne pytanko Jak eksportować w cs3 obrazy ( większą ilośc) np wstawiam Gifa zajmujacego 40 klatek musze każdą klatkę eksportować osobno... jest jakaś funkcja ktora eksportuje wszystkie klatki nazwane inaczej np 1,2,3,4,5, ...

??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz spróbować użyć funkcji "operacje" i nagrać czynność którą wykonujesz. Nawet gdy chcesz zmodyfikować każdy obrazek CS zrobi to automatycznie. W Viscie CS3 nada każdemu obrazkowi inna nazwę (doda w nawiasie numeracje). W XP chyba to nie przejdzie,.... Innego sposobu w w Photoshopie nie znam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Możesz spróbować użyć funkcji "operacje" i nagrać czynność którą wykonujesz. Nawet gdy chcesz zmodyfikować każdy obrazek CS zrobi to automatycznie. W Viscie CS3 nada każdemu obrazkowi inna nazwę (doda w nawiasie numeracje). W XP chyba to nie przejdzie,.... Innego sposobu w w Photoshopie nie znam

Możesz dokładniej wytlumaczyc ( bo niestety jestem nowy w cs3)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok doszedłem o co chodzi ale biore zeby zapisywał mi operacje zapisuje cały czas w 1 .. nie zapisuje kolejno 1, 1,(1) :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo pytanie mam : Jak eksportować w cs3 ALE FLASH nie PHOTOSHOP obrazy ( większą ilośc) np wstawiam Gifa zajmujacego 40 klatek musze każdą klatkę eksportować osobno... jest jakaś funkcja ktora eksportuje wszystkie klatki nazwane inaczej np 1,2,3,4,5, ... wiem że tam też jest opcja OPERACJE ale próbowałem cos tam zdziałac niestety nie kumam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrzut: http://forum.pccentre.pl/index.php?autocom...m&album=144

Generalnie w okienku po prawej masz zakładke operacje -> na dole tej zakładki masz: "Utwórz nową operację". Po kliknięciu Photoshop rejestruje wszystkie Twoje działania (np. zmniejszanie obrazków, filtry itp itd) Podczas nagrywania eksportujesz obrazek, a następnie naciskasz na stop. Potem, wystarczy przy kolejnym obrazku nacisnać play i Photoshop powinien wyeksportować to co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi