Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
mekeke

Pytanie o pamięć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym dokupić pamięć. Mam 256 - chce 2 GB. W biosie pisze że to 256 DDR SDRAM 333MHz - Moje pytanie: w koncu to pamięć DDR czy SDRAM??

CZy przy 2GB i P4 czy Vista będzie w miare dobrze chodzić?

Edytowane przez mekeke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To są DDR... Ale, nie opłaca się dopłacać do 2gb... To poprostu strata pieniędzy bo DDR są obecnie dość drogie. Ponadto, na PIV nie pociągniesz dłużej na Viście... Jest to poprostu bardzo zasobożerny system. A jeśli chcesz grać to jeszcze gorsza sprawa. Lpiej dokup 256mb pamięci i śmigaj narazie na XP albo całkowicie zmień komputer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ile MHz ma ten pentium ?? chodzic by to chodziło no ale własnie chodziło . szkoda sie meczyc na viście, kolega miał na jedno jajowcu i muliło strasznie,fakt miał jeden giga ale procek sie pocił nieźle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ile MHz ma ten pentium ??
Nie wiem - to u kolegi - sprawdze jutro

A można jeszcze XP kupić Obecnie używa 2000 Professional. To co proponujecie bo 256 to zdecydowanie za mało - nie chce do gier tylko zwykłego użytkowania. Czy te DDRy można jeszcze w sklepie kupić czy muszę już tylko używane. czy moge włożyć tam np. DDR2 - będzie pasować?

Edytowane przez mekeke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem - to u kolegi - sprawdze jutro

A można jeszcze XP kupić Obecnie używa 2000 Professional. To co proponujecie bo 256 to zdecydowanie za mało - nie chce do gier tylko zwykłego użytkowania. Czy te DDRy można jeszcze w sklepie kupić czy muszę już tylko używane.

napisz jeszcze ma mobo - to zdeterminuje czy będą paswoać 400 MHz DDR'ki

czy moge włożyć tam np. DDR2 - będzie pasować?

nie będą

edit

a może i będe zależy od mobo - może to hybryda na LGA 775 ;) ale wątpie więc wstępnie nie będą pasować ;)

Edytowane przez AndrzejSnk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typ procesora Intel Pentium 4, 2266 MHz (17 x 133)

Nazwa płyty głównej Dell OptiPlex GX270

Mikroukład płyty głównej Intel Springdale-G i865G

Pamięć fizyczna 253 MB (PC2700 DDR SDRAM)

Typ BIOS'u Phoenix (09/29/04)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi