Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
wchilinski

6800GT , 6600GT czy 7600GS ( do 120zl ) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam sie jaką grafe wybrac. Chcę kupic jakąś do 120zl z allegro. Oto 4 karty które biore pod uwage :

1) 6800GT Gainwarda (Graphics Engine : NVIDIA 6800 GS GPU Video Memory : 256/512 MB Core Clock : 425 Mhz Memory Clock : 1000 Mhz Memory Speed : 2.0 ns GDDR 3 Memory Bus : 256 bit Interface : PCI Express 16x RAMDAC : Dual 400 Mhz D-Sub : Yes DVI-I : Yes TV-Out : Yes Video-In : No HDTV : Yes Pipelines : 12 pixel / 5 vertex)

2.6800GT Asusa

3.7600GS DDR2

4.6600GT Gainward Ultra/1960 GDDR3 128BIT 128MB

http://www.dealtime.com/xPF-Gainward-GF-66...I-TV-Out-Retail

Proszę o pomoc w wyborze..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie? 7300GT od Galaxy - według mnie najlepsza z tych kart mająca wydajność 7600GS ;) Jak nie to 6800GT ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Radzę brać 7600GS, ale w wersji firmowo podkręconej. Chociaż gdybyś miał trochę wiecej kasy na twoim miejscu kupiłbym używane 8600GT (poniżej 200zł) i samodzielnie je podkręcił. Ale co by było, gdyby...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta, nie ma co gdybać, ja bym radził 7600 GS i to samo co Overcloced bym dodał.

Edytowane przez Terminatorix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mhh, widziałem testy 7600GS i 7300GT od Galaxy i w sumie karty mają identyczną wydajność ;) Jeśli masz te kilkadziesiąt złotych to dopłać i kup 7600GT ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi