Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Waver

Football Manager 2008

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak wrazenia ? Fajnie ze wreszcie wyszedl patch beta 2 rozwiazal pare bugow, ale i tak malo istotnych z calkosztaltem choc dodano cus takiego "- Będzie spadało morale napastników, którzy nie potrafią strzelić bramki od dłuższego czasu ", tego wczesniej nie bylo :P. Ja gram polska lige na trudnym poziomie i jak narazie bardzo ciezko, ledwo utrzymuje sie w pierwszej lidze, non stop kontuzje i te cholerne slupki... przez nie przegralem 3 mecze pod rzad grajac Wisla Krakow z Legia, Widzewem i Lechem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A są jakieś poziomy? ;) Ja gram Górnikiem Zabrze, 1 sezon środek tabeli, 2 mistrzostwo, a aktualnie (3 sezon) gram ćwierćfinał LM :D Ze słupkami problemów nie mam, bardziej drażnią mnie częste spalone...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie bardziej drażnią wyjątkowo nieskutecznie wykonywane rzuty rożne. Niezależnie od ustawienia poleceń indywidualnych zawodnicy rzadko strzelają bramki po wrzutkach z kornera.

Ogólnie jednak gierka jest fantastyczna, ale jaka mogła być kolejna odsłona chyba najlepszego na rynku menadżera piłkarskiego. CM poza silnikiem meczowym (3D) nie może chyba konkurować z tak głęboko zakorzenionym w gatunku FM'em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie na plus wyszły te wszystkie zmiany kosmetyczne, ładnie to teraz wszystko wygląda, no i szczerze mówiąc dochodzą teraz już takie rzeczy których raczej bym się nie spodziewał. Trochę lepiej teraz wszystko ogarnąć, zaczynając od zawodników do samego klubu. Ogólnie całkiem przyjemne wrażenie. A jeżeli komuś się podoba, to tak jak ja może sobie za grosze sprawić w jednej z wyprzedaży :) Aktualnie jest całkiem ciekawa jest chyba ta (link).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z rożnymi nie jest znowu tak źle, obrońcy u mnie nawet pakują brameczki po wrzutach. A odnośnie CMa - daaawno nie grałem ;)

PS. Jakimi taktykami gracie? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja standardowym 4-4-2, czasem diamentem w pomocy, ale bardzo rzadko. Generalnie od początku dopieszczałem sobie tę taktykę pod swoich kopaczy i tym sposobem Górnik nie ma sobie równych na polskim podwórku. Na międzynarodowym różnie. Nie oszukuję, nie powtarzam meczy, dlatego różnie to bywa. Obecnie przegrałem półfinał LM z Man Utd... niech to szlag :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie sądzicie, że gapienie się na kropeczki biegające po boisku, jest zdziebko dziwne? Nie wiem. Nigdy nie lubiłem menagerów :P Wiem tylko, że mój brat zawsze jak w to gra to klnie jak szefc i rwie sobie włosy z głowy ;) Ja osobiście stwierdzam, że FIFA jest o niebo lepsza ^^ Przynajmniej masz wpływ na wynik meczu, a nie losowo wygenerowany sukces, tudzież porażka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A nie sądzicie, że gapienie się na kropeczki biegające po boisku, jest zdziebko dziwne?
Hmmm, nie?

Ja osobiście stwierdzam, że FIFA jest o niebo lepsza ^^ Przynajmniej masz wpływ na wynik meczu, a nie losowo wygenerowany sukces, tudzież porażka...
Widać, że nigdy nie grałeś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tu się mylisz, bo grałem. Co prawda był to bardzo któtki epizod. Jakoś menager nie podbił mojego serca ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fifa też jest dobra, aczkolwiek to dwie różne gry - strategia vs. zręcznościówka. Jeszcze odnośnie Fify - moja przygoda z tą pozycją skończyła się bodaj na wydaniu 05 (?). Od tego czasu jak miałem ochotę pograć w tego typu grę wolałem się ze znajomymi w PES na PSX2 pociupać ;) Bo co pady to nie klawiatura, co PES to nie Fifa (od pewnego czasu bynajmniej) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FM i tak rządzi. Fify, PES'y owszem, są całkiem fajne, ale co manager, to manager. <całe mnóstwo ochów, achów i echów z zachwytu nad FM'em>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FM i tak rządzi. Fify, PES'y owszem, są całkiem fajne, ale co manager, to manager. <całe mnóstwo ochów, achów i echów z zachwytu nad FM'em>
Doch!

Ps. Jakieś perełki w sensie talenty? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm. Cośtam znalazłem, potrzebuje jeszcze tygodnia, żeby zamknąć sesję i zaktywizuję się w tym temacie... (w innych zresztą też:) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi