Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Geo

Wybory 2007

Wybory 2007  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wybierasz si? g?osowa??

    • tak
      13
    • nie (w drugim pytaniu wybierz ostatni? odpowied?)
      0
    • nie wiem
      1
  2. 2. Je?li tak, które ugrupowanie poprzesz?

    • PPP [Polska Partia Pracy] (lista nr 2)
      0
    • LPR [Liga Prawicy Rzeczpospolitej] (lista nr 3)
      0
    • PiS [Prawo i Sprawiedliwo??] (lista nr 6)
      3
    • PO [Platforma Obywatelska] (lista nr 8)
      9
    • PSL [Polskie Stronnictwo Ludowe] (lista nr 10)
      1
    • Samoobrona RP (lista nr 15)
      0
    • LiD [Lewica i Demokraci] (lista nr 20)
      1
    • Partia Kobiet (lista nr 21)
      0
    • oddam pust? kart? (niewa?ny g?os)
      0
    • nie pójd? na wybory (gdy wybra?a?/-e? tak? odpowied? w pytaniu 1)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Popieram Siarus :) Oby było tak jak mówisz, byle Kaczory nie przeszkadzały!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście głosowałem na PO, również popieram Siarusa ale muszę powiedzieć że cieszył bym się z koalicji PO-PIS. Jedno trzeba przyznać PiSowi, zarówno walka z korupcją jak i rozliczenie z przeszłością jest Polsce bardzo potrzebne. Co prawda nie podobają mi się metody PiSu ale w koalicji z Platformą mogli by to robić dalej lepszymi metodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, PO Was zbawi, teraz będziecie życ w kraju idealnym... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

sorki ale tego nikt jeszcze nie powiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
sorki ale tego nikt jeszcze nie powiedział
Heh, otwarcie nie, ale w domysłach? Ale zobaczymy, na oceny przyjedzie czas. W każdym razie jestem ciekaw, jak rozwiążą sprawę naszych żołnierzy, oraz tarczy antyrakietowej. No i oczywiście ile dobra zrobią dla naszej kochanej Polski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

zolnierzy wycofaja, a z tarcza jeszcze nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
zolnierzy wycofaja, a z tarcza jeszcze nie wiadomo
Jakie założenia mają to ja wiem. Ciekawe tylko czy je wypełnią i jak je wypełnią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mysle ze na poczatku na pewno beda wykonywac, poniewaz bardzo duzo ludzi im zaufało i mysle ze nie beda chcieli stracic tego zaufania. Zreszta mysle jeszcze ze Tuska to swedzi dupsko na fotel prezydenta w najblzszych wyborach, wiec bedzie robil wszystko jak najlepiej zeby wygrac wybory. Jezli zrobi przynajmniej troche zalozen ze swojego programu to ludzie go popra i w wybrach prezydenckich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Można spekulować i spekulować, czas pokaże :) Napewno nie zrobią siary (sory Siarus :P ) jak PiS :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Mysle ze na poczatku na pewno beda wykonywac, poniewaz bardzo duzo ludzi im zaufało i mysle ze nie beda chcieli stracic tego zaufania. Zreszta mysle jeszcze ze Tuska to swedzi dupsko na fotel prezydenta w najblzszych wyborach, wiec bedzie robil wszystko jak najlepiej zeby wygrac wybory. Jezli zrobi przynajmniej troche zalozen ze swojego programu to ludzie go popra i w wybrach prezydenckich.
Za dużo myślisz kolego :P

 

Można spekulować i spekulować, czas pokaże :) Napewno nie zrobią siary (sory Siarus :P ) jak PiS :]
Siary? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

no...siara...wiesz takie hmm...Qba pomóż :D Jak wyjaśnić takie "trudne" słowo, bo Tommy nie zna slangu chyba ;> :P

głupota pisu, opciach zrobiony na cały świat...no...siara ;D

 

Ja tam byłem i jestem za PO. Wreszcie mogłem zagłosować, bo przy poprzednich wyborach brakło mi...nie pamiętam, rok czy pół może do 18stki :(

To co mi się podoba w PO to to, że chcą zrobić może i wiele...ale nie mówią że zrobią to w ciagu roku, a że będą starali się jak najbardziej ukierunkować działania by w końcu się to wszystko opłaciło...podczas gdy PIS obiecywał kokosy w ciągu swojej kadencji a nawet w ciągu paru m-cy...co z tego wyszło wszyscy wiemy...1listopada np. nie zatankujemy samochodu bo PIS zamknął stacje...chleba też się nie kupi bo nie wolno handlować w święta...przecież to jest śmieszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

PiS obiecywał 3 mln mieszkań. BIG LOL. PO przynajmniej nie wyzywa reszty tak jak PiS i nie mówi, że jak myślisz inaczej niż oni tzn że nie jesteś patriotom i nie jesteś prawdziwym Polakiem. Wielke gówno to PiS. Nie wszyscy, ale większość niestety.

P.S. Przepraszam za słowo "gówno".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
1listopada np. nie zatankujemy samochodu bo PIS zamknął stacje...
Zatankujemy mistrzu :)

 

PiS obiecywał 3 mln mieszkań. BIG LOL.
Tu zdecydowanie racja, lol. Z technologicznego punktu widzenia było to niewykonalne - w budownictwie musiałoby pracować kilkadziesiąt tysięcy (!) ludzi więcej...

 

PO przynajmniej nie wyzywa reszty tak jak PiS i nie mówi, że jak myślisz inaczej niż oni tzn że nie jesteś patriotom i nie jesteś prawdziwym Polakiem.
I tu lol, jednak tym razem ze zdziwienia...

 

Wielke gówno to PiS. Nie wszyscy, ale większość niestety.P.S. Przepraszam za słowo "gówno".
Administratorowi forum nie wypada chyba używać tego typu argumentacji, posługując się słownictwem nienajwyższych lotów bym powiedział :) A analizując wypowiedź - kogo określasz mianem "gówna" dodając potem "nie wszyscy ale większość"? Członków partii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

1. Ja słyszałem, że nie, ale może coś się zmieniło od tego czasu

2. 3 mln mieszkań to populizm

3. Ja tego nie wymyślam, tlyko cytuje słowa Pana Kaczyńskigo, a powiedział dokładnie to co napisałem "nie jesteś Polakiem i patriotom jeśli nie głosujesz na PiS"

4. Większość ludzi z PiS jest do d. Dlaczego? Bo do kamery kłamią bez żadnych oporów, mimo, że nawet ich partyjni koledzy wiedzą, że tak nie jest.

Ja nie mówie, że PiS na odstrzał czy coś. Metody jakie stosowali oni przez te 2 lata doprowadziły do tego, żę nie zagłosowałbym na nihc teraz napewno - mimo, że te 2 lata temu przed wyborami zastanawaiłem się nad Po czy PiS, bo uwarzałem obie partie za porządne.

Dziękuję i proszę inie przypominać mi swoich praw bo je znam, i nie tylko swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na szczęście już PO wyborach :) Platforma wygrała i nie powiem, że jest mi smutno. Na pewno trzeba się cieszyć z odsunięcia - przynajmniej na razie - PiS-u od władzy. Warto dodać, że do takiego wyniku PO przyczynił się elektorat, który nie tyle sympatyzuje z formacją obecnie tworzącą (w zasadzie kreującą, bo rządu jeszcze nie ma) rządowe szeregi, co był zdecydowanie przeciwny partii Jarosława Kaczyńskiego. Dlaczego ludzie nie chcieli głosować na PiS? Zachęcam do przeczytania Listu otwartego od polskiego wykształciucha do Saby.

 

List otwarty od polskiego wykształciucha do Saby

 

Toruń, 18 października 2007 roku

 

Szanowna Suko Sabo

 

Zwracam się do szanownej suki, ponieważ uważam, że szanowna suka posiada organ warczenia znacznie delikatniejszy niż jej pan. Poza tym szanowna suka jest tresowana, więc mogę przyjąć, że jest psim wykształciuchem. Ja natomiast zostałem nazwany przez Arystotelesa zwierzęciem, co prawda społecznym, ale to wystarczy bym wiedział jak potrafi uwierać kaganiec. Dlatego, droga Sabo, do wyborów pójdę, ale nie zagłosuję na PiS.

 

Nie zagłosuję, ponieważ lubię Gombrowicza i Witkacego, natomiast tytuły Bestsellerów, pisanych przez dotychczasową władzę są mi obce. Nie zachwyca mnie "Kamaszutra, czyli Sztuka Poniżania Lekarzy". I nie przekona mnie pan Ludwik, "że powinna zachwycać, bo wszystkich zachwyca, nawet pacjentów zachwyca". Mnie nie zachwyca.

 

PiS zaczął kręcić "abc CBA, czyli krótki film o zabijaniu opozycji". I kreci nadal, że walczy z korupcją, że wobec własnych członków także podejmuje akcje, tylko że zatrudnił słabych aktorów, więc filmy o nich pozostaną poza emisją.

 

Dyrektor piernikowej radiostacji nagrał przebój "Szambo nr 5, czyli zapach pierwszej kobiety". Był on wysoko na listach przebojów, bijąc w warstwie tekstowej gangsterskie utwory hip-hopowe. Nie uraził on jednak ani pierwszej damy, ani prezydenta. Ja jako wykształciuch szanuję jednak siebie i swoje uszy. Nie będę dalej uczestniczył w hip-hopie.

 

Droga Sabo, mówiłem o kilku rzeczach, które nas łączą, jest natomiast też poważna różnica. Szanowna suka nie może zmienić swego pana, ja natomiast idąc do wyborów mogę zmienić panów, którzy panują i panować chcą nadal.

 

Obawiam się też, że gdybym nie poszedł do wyborów i nie zmienił rządzących, to mogłoby się okazać, że w przyszłych wyborach szanowna Saba będzie miała głos, tak jak kot, rybka i każde inne zwierzątko należące do członka PiS. Natomiast głosu zostanie pozbawiony wykształciuch, jako łże-wyborca. Nie, dziękuję, proszę powiedzieć swemu panu, że na to nie pozwalam.

 

Droga Sabo, pójdę i nie będę głosował na PiS, ponieważ nasze państwo, proszę mi wybaczyć, nie może zejść na psy.

 

Wykształciuch

 

Marek Pijanowski

 

P.S. Jakby nie patrzeć, coś w tym jest :)

P.S.2. To, że wygrali 'the Platformers' wcale nie oznacza, że Polska z dnia na dzień stanie się krajem mlekiem i miodem płynącym. Prawdą jest, że mamy szansę na zmianę na lepsze naszej kultury politycznej także (a może przede wszystkim) w kontaktach z zagranicą. Z tego miejsca pragnę pozdrowić panią Fotygę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

"Dekalog parlamentarzysty polskiego"

 

Jam jest szef Twój i wyborca, który Cię wywiódł z niebytu i tam przywrócić może

 

 

1. Nie będziesz miał szefów innych przede mną *

*nie dotyczy PiS

 

2. Nie zmieniaj poglądów, głosowałem na nie, ty jesteś tylko nosicielem

 

3. Czcij ojca swego, matkę swą, kuzynów i pociotków wszelakich, ale ich nie zatrudniaj

 

4. Po pijaku nie prowadź - daj się wyprowadzić

 

5. Nie donoś, jeśli dowieść nie umiesz

 

6. W Sejmie nie cudzołóż i zwierząt swych nie wypasaj

 

7. Nie kradnij i nie bierz. Dobrze ci płacę, a jak Cię CBA złapie to nie wystarczy, że się popłaczesz

 

8. Baterie w dyktafonie zmieniaj regularnie

 

9. Nie kłam. Pamiętaj, że inni baterie często zmieniają

 

10. Nie pożądaj elektoratu bliźniego posła swego

 

 

 

// dziś to w samochodzie na rmf-fm usłyszałem, tak fajnie to zostało przeczytane, że było prześmieszne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...