Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
asiulek

Problem z zabezpieczeniami

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj nowa i pewnie najmlodsza i moj problem napewno jest smieszny dla was ale ja nie umiem sobie z tym poradzic i jest to dla mnie problem. Polega on na tym ze jakis człowiek siedzi w moim komputerze i czyta cale moje archiwum na gg i co gorsze chce je wyslac moim rodzicom. Tego juz moze nie odwołam ale co zrobić żeby dluzej nie siedzial w moim komputerze. Mam program antywirusowy (Avast) i zapore mam tez wlączoną ale to nie sprawia mu najwidoczniej problemu. Czy mozecie mi pomoc??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy, że ustawisz hasło na serwerze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumie że Ci się włamuje do systemu.

Mozesz zainstalowac program np. Kaspersky Internet Security czy tez G DATA Internet Security. Sprawdz czy nie masz w komputerze trojanow ktore umozliwiaja mu dostep do Twojego komputera

Gdyby to nie pomogło - pisz, napewno coś poradzimy!

Skad masz internet? (siec lokalna, neostrada, netia...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje zmienić klienta gg, bo Gadu-Gadu nie ma szyfrowania wysylanych wiadomosci, przez co admin sieci osiedlowej (o ile taki istnieje) moze sobie to logowac. Albo masz trojana jakiegoś ;S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi