Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pan_maska

Freelancerzy szukacie pracy?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla was miejsce w internecie, ktore warto sobie obejrzec i zapamietac. Mowie o aukcjepracy.pl - serwisie, ktory zorientowany jest na wspolpracy zleceniodawcow z wykonawcami :) Co bardziej wazne i nowe dla tego typu serwisow sa tam zlecenia dla budowlancow, ogrodnikow... Wiec nie tylko same zwiazane z komputerem. Moim zdaniem ciekawa inicjatywa, ktorej nie pominela rowniez TV Biznes, daje dwa linki, jakby jeden nie dzialal:

TV Biznes: http://media.wp.pl/odtwarzacz.html?vid=891...amp;advplayer=1

Wrzuta: http://pan.maska.wrzuta.pl/film/3v6qwFYRlZ/

Co myslicie? Chyba warto przynajmniej zajrzec...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strona rewelacyjna - podoba mi się. Można sobie coś znaleźć na wakacje :) (i nie tylko). Co do linków - żadne nie działają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do linków, pierwszy działa, drugi nie, a strona fajna tylko mało tam ofert jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Michał owszem znam ten serwis, ale nie masz racji porownujac go do serwisu aukcjepracy.pl. Wiesz dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poniewaz na serwisie zlecenia.przez.net znajdziemy zlecenia z branzy IT, tez troche copywritingu, grafiki, ale nic z takich dla szarych ludzi - sulug, z ktorych kazdy z nas predzej czy pozniej skorzysta, jak chociazby budownictwo, czy jakis transport samochodowy, albo chociazby opieka nad dzieckiem.

Edytowane przez pan_maska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście wolę zlecenia.przez.net, choć ten serwis wymaga jeszcze wielu poprawek (AukcjePracy są lepiej zaprojektowane), a to dlatego, że to tam kumuluje się kolebka IT - jeśli ktoś szuka np. osoby do stworzenia strony WWW, na pewno otrzyma wiele ofert... Póki co usług budowlanych nie oferuję, więc dla mnie, jako zleceniobiorcy, zlecenia.przez.net są znacznie lepszą propozycją. Szkoda tylko, że ogłasza się tam masa dzieciaków ze śmiesznymi propozycjami (beznadziejne wykonanie strony z gotowego szablonu za 20 zł), ale na całe szczęście zleceniodawcy coraz racjonalniej patrzą na tego typu oferty :) //Co nie zmienia faktu, że zaniżają one stawki całej branży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi