Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rusek

co sądzicie o XBOX'sie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja mam pytanie nieco z innej beczki ... Otóż mam dziesięcioletniego syna, który już od dłuższego czasu namawia nas na kupno x box z kinectem, oczywiście mój mąż jest zachwycony tym pomysłem i najchętniej kupiłby go już dawno, pewnie nie tyle dziecku co sobie. Ja mam jednak obiekcje ponieważ nie wiem czy jest to dobry pomysł na prezent dla dziecka które niestety jak na moje oko aż za bardzo interesuje się grami które sa nie dla niego. Doradźcie mi czy kupić te grę czy jeszcze się wstrzymać, boje się że sobie z nim nie poradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój syn dostał w prezencie XBOXA od swojego chrzestnego i muszę przyznać, że z takiego prezentu i ja jestem mega zadowolony, ponieważ z Xboxem jest świetna zabawa dla całej rodziny:) Nawet jak znajomi wpadają to czasami wszyscy razem gramy i jest naprawdę fantastyczna zabawa , więc ja gdybym miał wybierać to z pewnością XBOX oczywiście z kinectem:) Ja uważam, że Xbox, jako prezent dla dziecka to bardzo dobry pomysł, ale na pewno trzeba ustalić dla dziecka pewne zasady, żeby nie siedziało non stop grając w gry;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam xboxa od dwóch lat i nienarzekam. Narzekam jedynie na brak czasu aby móc sobie popykać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie to właśnie PS ma zdecydowanie lepszego pada, choć ten od czwórki odbiega już zdecydowanie od poprzedników, co nie jest według mnie dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi