Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Waver

S.T.A.L.K.E.R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kto nie slyszal o tej grze, niech sie lepiej nie przyznaje. 4 lat mozemy o niej slyszec i wreszcie mamy szanse w nia zagrac. Jestem ciekaw jakie odniesliscie wrazenia, bo mi gra bardzo zaimponowala, ten ponury krajobraz i sceneria czernobyla jest bardzo klimatyczna, co mi bardzo odpowiada ;) Od czasu dooma nie mialem dreszczyku emocji jak przy Stalkerze, a jak Wy ja odebraliscie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to wiele opowiadać. Gra zawiodła na wielu płaszczyznach, ma mase bugów i powstawała ponad 4 lata :P Największym jej fenomenem jest to, że mimo wszystko jest bardzo dobra. Polskie tłumaczenie troche do kitu, psuje bardzo mocno nastrój, ale da się przeżyć, no i zawsze można wyłączyć i słuchać rosyjskiego nawijania ;) Za dużo biegania, wkurzające to jest, loadingi przy każdej lokacji i respawny wrogów, największa wada chyba.

No ale cóż...stalker to stalker ;) nie po to się czekało żeby nie grać (chociaż osobiście chce najpierw G3 skończyć nim ;P stalker mnie znudził po tygodniu...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przeczytaniu postu Havoca nieco się zdziwiłem bo mam zupełnie odmienne zdanie, ale to dlatego że to nie jest do końca typowy RTS a fani fakowych po prostu się w niej nudzą (chociaż też widać że tylko część z nich), w grze nastrój jest naprawdę wybitny, można by go porównywać z Doomem, HL2 czy innymi wielkimi FPSami a i tak nie znajdzie się odpowiednika, to jest ten atut dla którego uważam że warto było czekać na gre, tak samo nie zgodzę się odnośnie wydania polskiego, jest w porządku, wbrew pozorom nie zawsze koles ubrany w zagraniczny mundur mówiący po polsku nie psuje aż tak bardzo klimatu, głosy są dobrze dobrane, nie ma specjalnych różnic w jakości nagrań, sama lokalizacja była na czas więc nie ma co narzekać. Gra jest bardzo dobra, chociaż z racji czekania tych 4 lat nie zasługuje na ocenę 10/10, nie mniej jest zrobiona z pomysłem a wiek nie zaszkodził specjalnie jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po przeczytaniu postu Havoca nieco się zdziwiłem bo mam zupełnie odmienne zdanie, ale to dlatego że to nie jest do końca typowy RTS a fani fakowych po prostu się w niej nudzą ...

Stalker to nie jest RTS, nawet na polce koło nich nie lezy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stalker to nie jest RTS, nawet na polce koło nich nie lezy.

Heh te skróty, myślałem ogólnie o strzelankach i chyba w głowie wyszło mi coś na kształ Real Time Shooter, chodziło oczywiście o FPS :P anyway, gra jeszcze mi się nie znudziła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem, czy lektor kiepski ? Mnie sie osobiscie podoba, wystarczy spojrzec na ten filmik, ktory mowi sam za siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poleca, OL 2.2 + patch 1.0005, jest masa modow zmieniajacych styl gry badz grafike (lepsza/gorsza), gra ma taki engine jakby praktycznie samemu mozna bylo ja modyfikowac, gra nie ma ograniczen, mozna grac fpp,tpp, mozna sobie zrobic z niej carmageddon jezdzac pojazdami, albo zamieniajac oryginalne modele swoimi za duzo zeby o tym pisac...

poporstu stalker ze wzg na swa nieprzewidywalnosc jest poprostu zaj***ty:)

polecam kazdemu, kto lubi strzelac, myslec, skradac sie, krasc, szukac, kombinowac, handlowac, jezdzic, biegac itp itd:)

jesli ktos ma problemy sprzetowe to moge pomoc, u mnie dziala wporzadku na intel 1,6 dual, 2gb ram i niestety - intel 965 GMA - wszystko w lapie toshiby;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi