Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
stefan33

LAIK'S ZONE ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Imo ten temat nie ma sensu, późniejsze odszukanie odpowiedzi w takim temacie jest bardzo uciążliwe. Trzymajmy się zasady "1 problem = 1 temat".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ups... no rzeczywiście... ;P Nie wiem czemu, ale miałem wrażenie, że wpis jest świeży (16 Marca... 2008). Widocznie nie obudziłem się jeszcze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

bardzo proszę o poradę. Windows 8.1

Zakupiłem klawiaturę bluetooth, udało mi się ją zsynchronizować i działała do czasu jej przejścia w tryb uspienia. Po tym czasie trzeba ją było usunąć z urządzeń bluetooth i sparować ponownie. Po kilku takich zabiegach, nie ma już możliwości usunięcia jej z Urządzeń Bluetooth. Klikam 'usuń urządzenie' i zawsze jest komunikat że 'usunięcie urządzenia nie powiodło się'. Także teraz, nie mogę jej ani sparować ani usunąć. Próbowałem usunąć urządzenie w Menedżere Urządzeń, klikam 'odinstaluj' ale po kilku sekundach znów się pojawia.

Dodatkowo, w Menedżerze Urządzeń chciałem wyłączyć opcję 'Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii', po to zeby klawiatura nie wchodziła w tryb uspienia ale w momencie kiedy odznaczam tę opcję, wyskakuje mi bluescreen i błąd HIDCLASS.SYS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi