Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Ubuakri

Multiplayer game

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka wg. was jest najlepsza do grania przez siec, WOW, CS, Ultima, jest tego pelno... moze podacie swoje propozycje (wylacznie darmowe) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ty sie tam nie znasz ;)

przecie każdy wie (a przynajmniej powinien wiedzieć) że najlepszą grą multi jest Wolfenstein Enemy Territory (i w dodaktu darmowa ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OGame :D

A tak szczerze to mam sentyment do Lineaga, kumpel w niego katuje a ja nie moge z powodu netu i się wkrzam :] Zgodnie z zasadą zakazanego owocu to Lineage2 rządzi ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pamieta ktos gry, wylacznie tekstowe, o ile sie nie myle obslugiwane to bylo za pomoca telneta (tutaj nie jestem pewien), pamietam nawet, ze zagrywalem sie w pewna polska odmiane :) zadnej grafiki ale proporcjonalna ilosc grywalnosci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tibia  :lol: - oczywiscie nie brac tej wypowiedzi na serio ;)

Masz super żarty...trzymaj tak dalej a zostaniesz ***** jeżeli jeszcze nim nie jesteś :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ET właśnie skonczylem siedziec na serku UPC 28 slotów akimbo med adrenalina axis best xp frager highiest ranked acc ~ 40 % :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak zwykle nikt mnie nie przebije :)

The best tytuly to: Call of Duty 1, :UO, Call of Duty 2 i tak pozostanie na bardzo, bardzo dlugo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Proponuje stetchkov sindicate :) dodatek, swietny

Grałem w dodatek, jedak kompletnie nie przypadł mi do gustu. Nie podoba się on również u moich kolegów z klanu własnie z gry SWAT 4.

Powodem dla, którego nie interesujemy się tym dodatkiem to to, że gra traci swój urok i klimat. Syndicate do zwykła strzelanina, a w podstawowej wersji gry jest to gra taktyczna. Jeżeli chodzi o tryb mulitplayer to mapy są zdecydowanie za duże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głosuje za Starcraftem, bo w nic innego online ostatnio nie grałem. A do Starcrafta mnie w sumie zmuszono (wystarczyło, że Piotrek Cyrek z nieznanym Wam (jeszcze) Wojtkiem - na forum Owiec - b. dużo o tym mówili, a ja myślałem, że to inny język (ungabulabungański?) - no i chcąc dyskutować o współpracy POL-Teamu z PC Centre musiałem poznać Starcrafta; dla naszego wspaniałego serwisu (prawie) wszystko!) - ale spodobało mi się (choć teraz odszedł do lamusa, bo 1) nie ma czasu 2) nie ma za bardzo chętnych na granie z 3 ligą = mną :() :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio znalazłem grę podobną do Ogame, tylko że w niej zostajesz królem zamku, który trzeba rozbudować a swoją armią poszerzać granice swojego panstwa. Gra nosi tytuł Azbest Wars a znajdziecie ją na stronie www.awars.orge.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi