Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Bandolet

Użytkownicy
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Bandolet

  • Tytuł
    Jestem tu nowy
  1. Płyta główna jaką zamierzam kupić to GIGABYTE GA-P55M-UD2 Intel P55 LGA1156. Na temat DWL-G510 znalazłem sporo negatywnych opinii, chociażby - http://www.ceneo.pl/;015227296-10.htm Ale abstrahując od tego, muszę się jednak zamknąć w kwocie 50 zł
  2. Witam, Nie widziałem odpowiedniego działu gdzie mógłbym zamieścić takie pytanie, więc piszę tutaj. Sprawa przedstawia się następująco: Jakie Wi-Fi kupić do stacjonarnego komputera? Pod USB czy PCI? Odległość między komputerem a routerem to około 5m w linii prostej przedzielone 2 ścianami. Cena do 50zł. Z góry dzięki za pomoc.
  3. Takiej odpowiedzi oczekiwałem . Wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
  4. Muszę zamknąć się w 4tyś z monitorem. Zakup większości komponentów planuję tutaj- http://www.ram.net.pl/ Procesora nie mam zamiaru póki co podkręcać. Co do karty graficznej uparłem się na Radeona 5770 (ze względu na obsługę DirectX 11). Natomiast chciałbym tylko jeszcze zapytać dlaczego podałeś akurat takie komponenty a nie inne. Wiadomo, kogo nie spytasz poleci ci coś innego więc chciałbym wiedzieć czy to tylko różnica w cenie czy lepsze osiągi, a może i jedno i drugie.
  5. Witam. Mam zamiar kupić nowy komputer zupełnie od zera. Oto konfiguracja którą wyrzeźbiłem: PROCESOR: Intel Core i5 750 - 2,66GHz PŁYTA GŁÓWNA: Gigabyte GA-P55-UD3R Intel P55 LGA1156 KARTA GRAFICZNA: Asus Radeon 5770, 1GB 2xDVI&HDMI&DP (PCI-E) PAMIĘĆ: DDR3 Geil 4GB PC1333 Dual 2x2GB CL9 DYSK TWARDY: Seagate 1TB ST31000520AS SATA II 32MB ZASILACZ: Chieftec GPS-550AB-A 550W NAGRYWARKA: Lite-on iHAS124 SATA OBUDOWA: ATX Tower NZXT Apollko MONITOR: HP Monitor TFT 22" wide 2229h (3ms) Pytania: 1. Czy wszystkie podzespoły będą ze sobą współgrały? 2. Czy dobry zasilacz? 3. Czy można dostać jakiś komponent o podobnych osiągach a w niższej cenie (byle nie tzw. firmy "krzak")? 4. Czy może być problem z niedopasowaniem płyty głównej do obudowy? Z góry dzięki za pomoc i sorki za banalność niektórych pytań.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...