Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Kamilkos

Monitor do długotrwałej pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję monitora do PC-ta. Generalnie będe spędzał przed nim mase czasu - 8 do 9 godzin dziennie. Nie może więc męczyć oczu. Podobno modele z IPS są godne uwagi? Czy w związku z tym zakup takiego LG http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/6758666 będzie dobrym rozwiżaniem?

Budżet jaki jestem w stanie przeznaczyć to 600-700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej tak en LG to doskonałe rozwiązanie. W stu procentach spełni twoje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy byle by z IPS. Jakościowo obraz jest dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kamilkos

Jak kupisz to zdaj relacje, bo sam przymierzam się do takiego samego zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz długotrwały monitor to lepiej zapytać się w lokalnym serwisie które monitory są najmniej awaryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli monitor ma być do długiej pracy to polecam model z funkcją flicker - safe. Jeżeli też nie chcesz wydać za dużo pieniędzy to ten model będzie chyba najbardziej odpowiedni dla Ciebie 23mp65hq-p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z samsunga wybierz. Mnie osobiście bardzo męczyły monitory od LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wręcz przeciwnie. Najlepiej przetestuj każdą z opcji i sam wybierzesz najlepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak spisuje się monitor , czy dokonałeś zakupu wyżej wymienionego ? Z tego co widziałem u znajomego to prezentuje się bardzo przyzwoicie a i on sam sobie bardzo chwali zakup :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem go ostatnio u znajomej i jest naprawdę fajny i to pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie podałeś przedziału cenowego, ja również bardzo dużo pracuję przy komputerze często jest to więcej niż 8 godzin, dlatego do swojego biura wybrałam duży bo 27" monitor marki Acer. Zamawiałam go w sklepie internetowym na http://www.vobis.pl/acer-s277hkwmidpp-um-hs7ee-001-2-148904.html a odebrałam osobiście w najbliższym sklepie stacjonarnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to własnie LG-ik Pracuje w tej branży i wiem ze to producent który tylko wygląda "solidnie". zreszta Samsung to to samo, proponuje wybierz cos z Sony, co Japonia to japonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung ma dobre monitory, LG też nie jest zły wiadomo że jesli chodzi o LED to lepiej wybrać samsunga ale z IPS to LG też daje rade. Najlepiej jak ktoś tam wspomniał pójść do sklepu i sprawdzić jaki obraz dają tym bardziej że to przeznaczenie na 9h bycia przed ekranem. IIYAMA też jest spoko ma TN i niby te kolorki nie są już takie super ale z drugiej strony też nie męczy bardzo oczów, widziałam w katalogu sferisa fajny monitor z Samsunga LS24D590PLX/EN bardzo fajny się wydaje i nie za drogi jest. Do grania się nadaje i ewentualnie do oglądania filmów ale to byłby już użytek rozrywkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem to widzę że to dość stary temat to z jakim monitorem skończyłeś autorze tematu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...