Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Dacik

nietolerancja

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! Tak nie może być! Jako wtajemniczony wiem, o co chodzi Michasiek'owi... Z jednej strony faktem jest, że pewna informacja, która została usinięta była (moim zdaniem) dosyć istotna... Nie wiem czy na tyle istotna, aby umieszczać ją jako newsa (!!!), ale żeby zaraz robić z tego I Światową wojnę "Complus'ową"?? Odetchnijmy wspólnie głęboko i nieporozumienia wsadźmy sobie w [ocenzurowano]...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yyy....oco chodzi? Bo ja nie bardzo rozumiem?

Czy to cos o mnie?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... Intersieci 8)

Też zauwazylem, że Włodarz przywiązuje zbyt dużą wagę do formy, podczas gdy treść merytoryczna jest bezlitośnie tępiona i niezastępowana niczym nowym. Panowie, przecież najnędzniejszy serwis bez grafiki ma więcej odwiedzin niż Com+ Dlaczego? Bo tutaj nic poza kilkoma niezłymi newsami w tygodniu nie ma do czytania :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwoliłem zachować sobie treść tego newsa:

"Dzisiaj w godzinach wieczornych zginął jeden z naszych najlepszych rajdowych kierowców, ale nie zabiła go jego pasja, tylko "zwykły" wypadek samochodowy"

Nadel interesująca, związana z komputerami i wyczerpująca informacja - nietolerancja - krew mnie zalewa...

Co do zawartości merytorycznej, użalają się osoby, które mogą (i powinny) coś zrobić, a tego nie czynią. Propunuję zamienić się miejscami - ja sobie ponarzekam, jeszcze poobgaduje sobie innych, a szanowna rada nieustającej pomocy niech poślęczy sobie 8 godzin dziennie (do stanu oczopląsu) nad kodem tejże szanownej strony, ażeby umilić wam prace i oglądanie tej najważniejszej na świecie zawartości. Brawo! Oby tak dalej mościpanowie. Leńcie się i pozwalajcie na innych. Aha, ponarzekajcie też na jakość newsów i tekstów, zamiast poświęcić całe 5 minut i wytłumaczyć, jak się powinno pisać. Brawo! Jestem z was dumny (z co niektórych z was, żeby nie było, że oberwało się niesłuszenie tym, którzy nie mają z tym nic wspólnego).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Michasiek jestem pod wrażeniem tej inteligentnej odpowiedzi [no moze poza ortem w hierarchii].

Co do Gea, skoro juz sie wmieszalem w ten watek to dodam cos od siebie. Geo, wiecej krytycyzmu, więcej dystansu do samego siebie i wreszcie większej ilości obiektywności i braku depresji Ci życzę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani koledzy - ładnie zacząłem, nieprawdaż. Nie mam zamiaru pisac wywodu na temat mojej głupoty i waszej ponadprzeciętnej mądrości - o tym świetnie napisał michasiek, a jak można przewyższyć wieszcza?

Zapewne ucieszy Was wiadomość, że serwisowi pozostało kilka dni życia. Mi z kolei całe 2 (kogo to obchodzi; przejmujcie się tym, że Bill Gates pierdnął). To na dobre zniszczy moją niebywałą głupotę (nie będę używał bardziej dosadnych słów - przedszkole może to przeczytać).

Co do pamięci: office@sirius.pl - skoro moje maile nic nie dają (za co oczywiście tylko mi się obrywa) może Was (w sensie michaśkowi) się uda.

Wracając do zacnego newsa, który ciężko było umieścić w wiadomości powitalnej, dodając kilka szczegółów. Otóż ludzkie życie jest bardzo wiele warte (z wyjątkiem mojego - i wcale nie jestem żaden malkontent i zakompleksiony cham (chyba)), tyle że wy nie raczycie odpowiednio go uszanować (robicie chaje, zamiast nadać temu odpowiednią formę). Tak na marginesie, ciekawe kto napisałby o mojej śmierci:(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie zestarzałem się jeszcze na tyle, aby nie kontrolować swych czynów i słów... Zacytuj słowa, które o tym (Twej - jak stwierdziłeś - głupocie) rzekomo mówią...

Przepraszam bardzo, ale tak to odbieram. Czego bym się nie chwycił jest be (a przynajmniej większość), a zacny michasiek nie poczuwa się do obowiązku, aby porozmawiać o tym na GG, tylko robi chaje na forum, a ja dostaje maile informujące mnie o zaistniałej (na Forum) sytuacji.

Zapewne ucieszy Was wiadomość, że serwisowi pozostało kilka dni życia. Mi z kolei całe 2

Małe przemieszanie stylów - poważna wypowiedź łączona z żartami o rachunku za telefon...

Tyle że to nie jest śmieszne. A sądząc po stanowczym stwierzeniu przez moich rodziców: "Albo rezygnujesz ze strony, albo nie damy ci na serwer" nie wróżę dobrze dla siebie i tej strony. Jestem zbyt ambitny i wszystko za bardzo biorę sobie do serca (a w szczególności, jak ktoś pierze brudy publicznie) - żeby to zmienić, trzeba kilka lat pracy...

Co do pamięci...

Nie denerwuje mnie sam brak pamięci... Nigdy bym tego nie napisał, gdybym nie został sporowokowany. Poirytowało mnie to, że dostaję ochrzan z powodu mojego nieróbstwa, spowodowanego tylko i wyłącznie brakiem sprzętu do testów.

Przepraszam bardzo - o Download prosiłem miesiąc, czy dwa temu. To samo tyczy się Maca, który nie raczy nic napisać poza "nie ma czasu".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

idę brać się za te wasze artykuły - i tak miałem to robić... ale kogo to obchodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak w ogóle bez zwiazku z tematem, poniewaz generalnie moje preferencje jako laika z perspektywani sa grubo przesadzone :P Ja tylko chciałam zamianifestowac, że wasz serwis jest seksistowski, bo tylko dwie przedstawicielki płci piękniejszej tutaj macie....Nie będę sie przyznawać, kto mnie na ten serwis skierował, żeby nie ucierpieli niewinni :P :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jesteśmy seksistowscy... ale cóż - każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. Co do ilości zarejestrowanych niewast - proponuję zaproszenie kilku koleżanek do wkroczenia w szeregi pełnoprowanych użytkowników, bądź zachęcenie obcych poprzez posty na innych forach itp. Wiem, nie wypadało o tym pisać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy Panstwo!

Czytam wasze wywody na tym forum i musze przyznac, ze forma zdecydowanie przerasta tresc. Sadze tak, poniewaz jak juz wspomnialem styl w jakim sie wszyscy tutaj wypowiadaja niwatpliwie pieknym jest, z pewnoscia pani B. bylaby zachwycona. Jednakze tresc... Mnie sie wydaje, ze nie zalezy Wam na tym, aby sie Complus rozwijal. Nie bede tutaj precyzowal moich sadow (do kazdej osoby z tego forym moglbym sie "doczepic", do siebie rowniez, zeby nie bylo).

Wiec Syncy i Corcy - zeby nie bylo, ze seksistowski jestem - wezmy sie do pracy i nie oskarzajmy sie nawzajem, bo to do niczego nie prowadzi!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie sie wydaje, ze nie zalezy Wam na tym, aby sie Complus rozwijal. Nie bede tutaj precyzowal moich sadow (do kazdej osoby z tego forym moglbym sie "doczepic", do siebie rowniez, zeby nie bylo).

Bez komentarzy...

Szanowne PRostwo powinno się wziąć najpierw do roboty, a nie my. W końcu na podstwie czego mamy pisać, kiedy nic nie dostajemy :( :evil: Nam zależy, Tobie najwidoczniej nie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Przyjacielu!

W swietle takich oskarzen pozwole sobie przypomniec kilka faktow.

Mialem w garsci umowe z grupa kapitalolwa z brazny IT - nazwy nie podaje, bo po co - wynegocjowalem bardzo przyzwoite warunki reklamy naszej strony, rozpropagowania jej w sieci (w kazdej chwili moge Ci udostepnic liczby), ponadto wynegocjowalem specjalne warunki dla naszych uzytkownikow w Ich sklepie on-line. Jedyne, czego potrzebowalem od zespolu Complus to zwykly maly banner (nie pamietam konkretnie rozmiaru), o ktory nie moglem sie doprosic przez ponad 2,5 tygodnia!!! Wybacz, ale to nie ja zawieram umowy (o ktorych notabene nikt nie wie), albo raczej rozdaje nasza przestrzen dyskowa komus, kto niby ma banner zrobic, ale nie robi, gwoli scislosci - JA zaproponowalem taka wymiane dlugo po fakcie.

Czy dalej widzisz tutaj moja wine?

Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie, jak Ty czulbys sie, gdybys zawieral umowy, szukal partnerow, a potem robilbys idiote z siebie i calego serwisu tak jak ja?

Pozdrawiam!

PS. Wybacznie ta szczerosc, ale Complus nie jest na tyle wielkim serwisem, zeby od razu dostawac tony sprzetu i oprogramowania do testow. Ludzie! Litosci! Nie mozecie pisac na razie o tym co macie w domach?

P.M.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjacielu [nie mniej drogi ;)],

Z pewnoscia zostales pr-em w com+ na jakis zasadach ustalonych z redaktorem naczelnym [bodajze Geo]. W zadnym momencie on nie ma prawa nic zmienic i wszystkie Twoje zachcianki maja byc spelniane. No chyba, ze zostales pr-em z marszu, ot tak, zeby byl. Wtedy tylko do Gea Ty mozesz miec pretensje, a my do Ciebie ;)

Solidaryzuje sie z Toba w smutku, jednak nie bede publikowal tekstow z moich materialow, bo nie mam zwyczajnie na to czasu i nie na takich zasadach zostalem tutaj redaktorem [pseudo - bo jak zapewne wiesz zadnych moich tekstow do tej pory nie bylo].

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mozecie pisac na razie o tym co macie w domach?

Póki co to rzeczywiście nie ma innego wyboru, niedługo powinien być gotowy artykuł o moim monitorze, a w najbliższych planach mam jeszcze napisanie artykułu o podkręceniu i modernizowaniu dość już archaicznego kompa (amdk6 300)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak na marginesie to czemu nie mam napisu moderator pod swoim nickiem (tak jak wy)??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ach... muszę kwestię PRa poważnie przemyśleć, bo nikt nie będzie zarzucał mi czegoś, z czym nie mam nic wspólnego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Michal, wybacz, ale "trabilem" o bannerze strasznie dlugo, niemozliwym jest, abys nic nie slyszal...

2. Po kiego kija bylby mi banner jesli nie do celow reklamowych??? Pomysl czasem co piszesz...

3. Ja widze w Twojej postawie wiecznego ignoranta. Wybacz, ale moglbys skonczyc ironizowac, ktos chce zrobic test monitora, czy starszego procka, ok, ten ktos MYSLI! A Ty, wybacz, ale tylko narzekasz, bo to Ci nie pasuje, bo tamto tez jest do niczego. Nie wiem czy pamietasz, na samym poczatku dzialalnosci serwisu przeprowadzilismy rozmowe, gdzie - osmiele sie stwierdzic - smiales sie z postawy Gea, ze niby czego On sobie nie wyobraza, ze od razu chce stworzc wortal z 10-cio milionowym budzetem... (dla zainteresowanych moge udostepnic archiwum). Moje krotkie pytanie, co Ty teraz robisz? Zachowujesz sie, jakbys byl nie wiadomo jaka slawa, ktora z laski raczy firmowac swoim nazwiskiem ta strone. Jaki ty chcesz sprzet do testow? Chlopie!

Tutaj pojawia sie kolejna kwestia, ile razy prosilem o artykuly? Mnostwo, ale zadnych odzywow nie bylo... Ale strona ma sie rozwijac, firmy same maja nam ten hardware dawac.

4. Marku! Coz takiego ja ci zarzucam, z czym nie masz nic wspolnego? Chodzi o banner? Nie mowilem o nim? Nie prosilem? To samo sie tyczy artykulow. Chociaz jakby sie zastanowic to rzeczywiscie, nie masz z powyzszymi zagadnieniami nic wspolnego...

5. Sliczne odeslanie do forum poswieconego reklamie, rzeczywiscie nie ma efektow mojej pracy. Nie zaprzeczam, ale czy ktos poza oskarzeniami raczyl sobie zadac pytanie czemu? Mnie sie wydaje, ze nikt.

Dlaczego wszyscy maja wymagania wobec mnie, a wobec siebie nie? Co ja mam promowac? Strone na ktorej od 2 miesiecy jest caly czas to samo? Ile mozna czytac te same artykuly? Przeciez potencjalni reklamodawcy na poczatku patrza, na to, jak czesto strona ma powiekszane zasoby MERYTORYCZNE!!!

6. Wyszukiwarki. zgodnie z dyspozycja Gea (ktory na siebie mial wziac najwieksze z nich) dodalem nasza strone, albo raczej wasza, bo widze, ze coraz gorzej sie tu na mnie reaguje, do wielu, katalogow, wyszukiwarek, mam maile informujace o tym, ze strona jest w kolejce. Czy to moja wina, ze administratorzy jej nie dodali?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Banner - mówiłeś, ale co ja z nim mam wspólnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha - troszkę Was (?) nie rozumiem. Robicie haje na Forum zamiast ładnie napisać maila do mnie, czy porozmawiac na GG - publiczne pranie brudów (a to mój banner niby odstrasza ludzi - ciekawe). W związku z tym na wszelakie oskarżenia (spostrzeżenia itd. itp. etc.) pod moim adresem oraz uwagi dotyczące innych członków redakcji czekam z niecierpliwością! Do dyspozycji: PW lub geo@pcc.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe od kogo...

Banner trzeba zmienić... to rzecz pewna i powszechnie wiadoma. Jego obecny kształt miał zarysować sytuację z jaką się borykamy - wręcz nawet ją wyolbrzymić przedstawiając nieco infantylną "historyjkę" - sponsor albo śmierć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm... pomyśle i dam odpowiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi