Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Sammy-s

Problem natury egzystencjalnej

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego forum Intela (oby żył wiecznie) jest poniżej forum AMD (oby żyło w ciekawych czasach)?? Jestem tym faktem głęboko zbulwersowany - powszechnie uznawana wyższość Intela jest na tym forum karygodnie niedoceniana. Żądam zmiany w hierarchii!!

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Samuelu, kolejność alfabetyczna była tu głównym powodem takiego a nie innego układu :) Swoją drogą, jako wieloletni posiadacz starego Celerona, również jestem fanem produktów Intela. Celeron w połączniu z płytą marki ECS tworzy niezwykle wydajną platformę. :-P

 

Swoją drogą, może ktoś chce zafundować biednemu redaktorowi laptopa z P IV 3,6 GHz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze moze... Ale kto:D:D:D slucham propozycji;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Samuelu, kolejność alfabetyczna była tu głównym powodem takiego a nie innego układu :) Swoją drogą, jako wieloletni posiadacz starego Celerona, również jestem fanem produktów Intela. Celeron w połączniu z płytą marki ECS tworzy niezwykle wydajną platformę. :-P

 

Swoją drogą, może ktoś chce zafundować biednemu redaktorowi laptopa z P IV 3,6 GHz :?:

Kurde ja mam o jednego laptopa na składzie za dużo, ale Pentium M 2.4,to pewnie za wolny

 

PS

ale to i tak lepiej niż amd - przecież te procesory maja tak mało megachercuw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego forum Intela (oby żył wiecznie) jest poniżej forum AMD (oby żyło w ciekawych czasach)?? Jestem tym faktem głęboko zbulwersowany - powszechnie uznawana wyższość Intela jest na tym forum karygodnie niedoceniana. Żądam zmiany w hierarchii!!

 

:lol:

przesiadł się zdrajca na pentióma i się wymądrza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego forum Intela (oby żył wiecznie) jest poniżej forum AMD (oby żyło w ciekawych czasach)?? Jestem tym faktem głęboko zbulwersowany - powszechnie uznawana wyższość Intela jest na tym forum karygodnie niedoceniana. Żądam zmiany w hierarchii!!

 

:lol:

przesiadł się zdrajca na pentióma i się wymądrza ;]

 

Iwan - Sztama ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz jest to ulozone alfabetycznie ;-) =]

 

Dokładnie Samuelu, kolejność alfabetyczna była tu głównym powodem takiego a nie innego układu :)

 

Żądam zmiany nazwy "AMD" na "ŻŹŻ", coby wreszcie należyta hierarchia została zachowana :twisted:

 

przesiadł się zdrajca na pentióma i się wymądrza ;]

 

Całe życie dokonujemy wyborów - ja nareszcie wybrałem mądrze - pozwala mi to się wymądrzać :wink:

 

Iwan - Sztama ;-)

 

A co Ty możesz o mnie wiedzieć? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowiac sztama mialem na mysli to, że ja rowniez tak jak Iwan jestem po stronie AMD(co mozna zauwazyc z jego wypowiedzi :P )

 

P.S Nie uważasz ze ciężko było by rozwinąć skrót ZŻŹ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak AMD jest najlepsze-buehehehe orzynajmniej nie oszukują az tak duzo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak AMD jest najlepsze-buehehehe orzynajmniej nie oszukują az tak duzo :lol:
nie oszukują? a kto sprzedaje to samo jądro już pod 3 nazwą? (duron applebread, athlon xp, sempron)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S Nie uważasz ze ciężko było by rozwinąć skrót ZŻŹ?

Zielony Żygoporek Źdźblany

 

Nie ma rzeczy niemożliwych:)

 

nie oszukują? a kto sprzedaje to samo jądro już pod 3 nazwą? (duron applebread, athlon xp, sempron)...

Marketing robi swoje... Swoją drogą pierwszy raz widzę, jak Michasiek wypowiada się negatywnie o AMD :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marketing robi swoje... Swoją drogą pierwszy raz widzę, jak Michasiek wypowiada się negatywnie o AMD :-P

 

Stara się być obiektywny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak AMD jest najlepsze-buehehehe orzynajmniej nie oszukują az tak duzo :lol:
nie oszukują? a kto sprzedaje to samo jądro już pod 3 nazwą? (duron applebread, athlon xp, sempron)...

 

 

A czy to jest oszustwo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu i przekonań moralno-etycznych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie komentowałem, ja tylko faktami rzuciłem. DLa przeciętnego zjadacza chleba oznacza to oszustwo. Dla kogoś zorientowanego w trikach marketingowych AMD - możliwośc zakupu tego samego procesora za 10x niższą cene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze amd oszukuje. napisalem tylko ze mniej . a intel to niby co, lepszy buehehehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Twoim zdaniem Geo?

Hmm... Jestem za a nawet przeciw. Patrząc na to z puktu widzenia interesów firmy, jest to bardzo korzystny zabieg - bez niego obawiam, że AMD mogłoby ograniczyć inwestowanie w segment procesorów.

Mało zorientowani użytkownicy także będą zadowoleni, ciesząc się nowym (choć tak naprawdę starym) produktem. Tracąc przy tym pieniądze, ale to szczegół... Należy także pamiętać, że Ci skrajnie niezorientowani nie odczują różnicy... "Barton, Athlon, ŚmiećZY - co za różnica... Byle GG działa".

Patrząc przez pryzmat tych roztropnych i rozeznanych w sytuacji, działania tego typu mogą wydawać się nie fair - choć na nich nie tracą (a wręcz korzystają), bo kupują tańsze produkty, które wydajnością dorównują tym "nowszym" i "lepszym".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje takie rozwiązanie. Na początku nazy pentium wstawić jedynke i jest przed AMD :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nieobiektywne rozwiązanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nieobiektywne rozwiązanie ;)

 

Może masz rację. Zresztą wszyscy i tak wiedzą że Intel wymiata :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nieobiektywne rozwiązanie ;)

Może masz rację. Zresztą wszyscy i tak wiedzą że Intel wymiata :mrgreen:

Patrząc przez pryzmat Celerona 633 MHz, nie mogę przyznać Ci racji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...