Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
BIGger

Flatout - Problem...

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki pomozcie! Mam gre Flatout(co do jej oryginalnosci - prosze nie pytac), w ver. 1.0 odpalam - gram 2minuty i gra staje w miejscu- 2-3sek. czarny ekran i spowrotem gra. Od tego czasu gra za chwilke zanow staje i czarny ekran. Za 3 razem gra pokazuje czarny ekran ii... tyle, zostaje czarny ekran :P Zpatchowalem gre do ver. 1.1 i dalej to samo. Sprzet jak w podpisie... Aha, Stery najnowsze Omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(co do jej oryginalnosci - prosze nie pytac)

 

Moja indywidualna pomoc techniczna świadczy usługi jedynie w przypadku oryginalnych produktów. W przypadku piratów nie ma to sensu, a poza tym i tak nie wiem co to za gra :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ten dział...

Owszem... Swoją drogą pierwszy słysze o tej grze (choć w tym temacie jestem trochę do tyłu...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przesuwacie, to nie zostawiajcie linków na starym podforum, bo się zaczyna robić potworny bałagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo ciekawa! Niespotkałem się dotąd z tak rozbudowaną interakcją pomiędzy samochodem a środowiskiem w grze... Gdyby tylko trochę realizmu... okrzyknąłbym ją na podstawie dema ścigałką roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakto "Gdyby chociaz trochę realizmu", moze chcesz powiedziec ze ta gra nie jest relana(nie zaliczajac opcji BONUS :P )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakto "Gdyby chociaz trochę realizmu", moze chcesz powiedziec ze ta gra nie jest relana(nie zaliczajac opcji BONUS :P )?
no nie jest za bardzo jeśli chodzi o poślizgi itp, praca zawieszenia itp - owszem bardzo dobre ale trakcja nie do końca realna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakto "Gdyby chociaz trochę realizmu", moze chcesz powiedziec ze ta gra nie jest relana(nie zaliczajac opcji BONUS :P )?
no nie jest za bardzo jeśli chodzi o poślizgi itp, praca zawieszenia itp - owszem bardzo dobre ale trakcja nie do końca realna...

 

Poslizgi? Czlowieku! Niewiem, moze demo ma jakiegos BUGa :wink: IMO poslizgi sa swietne, zalacz sobie jakas mape i stan za zakretem patrzac jak komputerowi przeciwnicy go pokonuja - wspaniale(te muskularne samochody z tylem doganiajacym przod, ach;]) praca zawieszenia? To sa atua ze zlomu :P Nie musza miec dobrego zawieszenia :P A tak powaznie to byly to zapewne dlugo uzywane samochody wiec autorzy probowali zrobic zawieszenie "miekkie" co daje nam wlasnie kilka drobnych bledow. Ale ogolnie jest giera extra;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem sobie wersję flatout hmm bez pudełka no i gra jest bardzo przyjemna. Niestety (a może na szczęście :wink: ) nie mam problemu występującego u Biggera. Podejrzewam, że procesor karty graficznej może się przegrzewać, odkręć kartę i zobacz czy wystepują te same problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to dziwne, to samo dzieje mi sie w Juiced. Jesli procesor karty graficznej to czemu nie zacina sie np. w HL2 albo Doomie 3? Hmm... Porestarcie wyskoczylo powiadomienie o bledzie, gdzie bylo napisane, ze blad spowodowaly sterowniki Omega :| Karta jest NIE podkrecona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm to dziwne, to samo dzieje mi sie w Juiced. Jesli procesor karty graficznej to czemu nie zacina sie np. w HL2 albo Doomie 3? Hmm... Porestarcie wyskoczylo powiadomienie o bledzie, gdzie bylo napisane, ze blad spowodowaly sterowniki Omega :|  Karta jest NIE podkrecona!

Odkrec tez procesor, ja mialem cos takiego jak za bardzo podkrecilem swojego durona, magistrala AGP poszla w gore no i w rach bylo baaardzo niestabilnie. Zmien tez sterwoniki na DNA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglbys mi podac jakis link iii! czy da sie nimi odblokowac potoki i bity na radku 9500?

 

Edit: Ustawilem grafike na 800x600 bez zadnego AA czy ANISO i jest wszytko wporzo, Klasa C w Flatout'cie moja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moglbys mi podac jakis link iii! czy da sie nimi odblokowac potoki i bity na radku 9500?

 

Edit: Ustawilem grafike na 800x600 bez zadnego AA czy ANISO i jest wszytko wporzo, Klasa C w Flatout'cie moja ;-)

No to pewnie wina sterow, wpisz do googlarki ati dna i zassaj najnowsze, wszystkie sterowniki DNA maja mozliwosc odblokowania potokow (instalator zapyta sie Ciebie czy bedziesz chcial odblokowac potoki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATi DNA 3.5.4.12 Lite Version 2000/XP <== Takie sciagam, zaraz powiem czy lepiej.

 

EDIT: Shit, jak instaluje te stery to wyskakuje mi blad - "Sterowniki nie sa dla tej karty graficznej" czy cos takiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem gra działała dobrze ale jak ją spaczowałem to już nie chciała się włączyć ciągle prosi o płyte jak to naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam inny problem gra działała dobrze ale jak ją spaczowałem to już nie chciała się włączyć ciągle prosi o płyte jak to naprawić

Nie chcę Cię o nic posądzać, ale tak się dzieje w wypadku skrakowanych gier (patch podmienia plik exe) ;)

A jeśli masz oryginał - patch jest oficjalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń grę, zainstaluj drugi raz (brz patcha) i graj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...