Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Mięsień

Grafika na dobry początek...

Jaki programik najlepszy?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki programik najlepszy?

    • Adobe Photoshop 7.0
      14
    • Macromedia Fireworks MX
      0
    • Corel Painter 8
      1
    • Gimp
      3
    • Jasc Paint Shop Pro 8
      9
    • Paint
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że jakoś nie kwapicie się do wymieniania uwag na temat programów... Proponuję zacząć od tych zajmujących się obróbka graficzną... Te umieszczone w ankiecie to tylko kropla w morzu, a nawet oceanie jakim jest świat Photoshop'ów, Gimpów, czy alternatywnych aplikacji z pod szyldu Jasc'a, Macromedii i Corel'a. Zachęcam więc do dzielenia się spostrzeżeniami na temat wszelkich programów graficznych, jakie dotychczas poznaliście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym programem grafiucznym jest Photoshop i to nawet nie 7 tylko CS mam zamiar niedługo zamieści własnie recenzje tego programu narazie musicie się zadowolić wersją demonstracyjna 30 dniowa ktora umieszczona jest w naszym dziale /download/ serdecznie zapraszam:D pozatym jeżeli ktoś ma jakiś problem z tym programem lub po prostu chce dowiedziec się czegoś ciekawego na ten temat to niech pisze na forum a chętnie w miare moich możliwości udziele mu odpowiedzi.

 

Pozatym Paint Shop Pro również jest dobrym programem graficznym tylko ze w porównaniu do Photoshopa ma zdeka ubogie funkcje . Napewno jest łatwiejszy w obsłudze i nauce ale jenak nawte jak rozgryciesz cały ten program pozostaje jakiś niedostyt dlatego z czystego doświdczenia wiem "ze żeby jeździć mercem trzeba troche posmigac maluchem" dlatego uważam ze należy troche popracowac w PSP a potem spróbowac sił w Photoshopie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Photoshoprem dopiero zaczynam swoją przygodę, dlatego też głosuje na PSP. Poza tym cały czas czekam na rzetelny tutorial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie do ankiety najlepszego narzędzia wszechczasów - PAINTA!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzenie zostało spełnione :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Photoshopa 7 i sobie go chwalę - prosta obsługa, przyjazny interfejs, dużo funkcji. Wada to cena....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Photoshopa 7 i sobie go chwalę - prosta obsługa, przyjazny interfejs, dużo funkcji. Wada to cena....
I tu Paint bije go na głowę! :P choć to kolejny przejaw monopolu Billa - dołączył do systemu program graficzny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy photoshop. Nie ważne czy 7 czy najnowszy CS. Wszystkie są bardzo przyjemne w obsłudze. Ja osobiście korzystam z 7 ale niebawem przerzucam się na CS. W najbliższym czasie postaram się też przygotować kilka tutoriali dla początkujących grafików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...