Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
stypkalukasz

Jak z wma na audio??

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim. Mam mały problemik. ostatnio chciałem przegrać płytę. Używam programu nero 5. Skopiowałem interesujące mnie utwory do oddzielnegi folderu. Było tam kilka mp 3 iek i utworów w formacie wma. I płyta nie nagrała sie...Zanim doszło do utworów wma, mp3iki sie przegrałi GITES a jak doszło do wma to wyswietlił sie komunikat BŁAD ODCZYTU. Jak moge przegrywac wma na płyty audio (jak zmienic format wma na audio)??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za bardzo problemu nie rozumiem. To znaczy czy nie dało się nagrać kompilacji czy jak. Sprawdź czy da się normalnie je (MP3 skopiowane) odtworzyć w tym utworzonym przez Ciebie folderze czy również wyskakuje błąd. Może akurat słuchasz tych MP3 :roll:

Co do konwersji do google.pl i wpisz np. "wma to mp3" i spróbuj może po owej konwersji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sparwsz jakie formaty obsluguje Nero i czy jest wszystko w porzadku z kodekami WMA, czy nie ma na nie praw autorskich (w WinXP) albo sprobuj recznie na WAW(format binarny, taki jak na plycie audio) przekonwerterowac, i w google proponuje wpisac "WMA to WAW"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sparwsz jakie formaty obsluguje Nero i czy jest wszystko w porzadku z kodekami WMA, czy nie ma na nie praw autorskich (w WinXP) albo sprobuj recznie na WAW(format binarny, taki jak na plycie audio) przekonwerterowac, i w google proponuje wpisac "WMA to WAW"

Pierwszy raz widze format WAW :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może to pochodny od WAV albo od Radia WAWA?

tia, audycja z radia WAWA, ,zdecydowanie;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak taki specjalny format który używa radio WAWA.....

dajcie spokoj, po prostu sie przejezyczylem/spolszczyłem. I tak kazdy wie o co chodzi....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi