Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kwojtyra

Sims 2

Rekomendowane odpowiedzi

Cze mam małego problema!!!

Mam przegrywane sims 2 i po zainstalowaniu nie mogę budować fundamentów i ścian domów :?

Wkleiłem Cracka ale nie umiem zrobić obrazu jednego pliku Alcoholem bez którego nie dam rady zrobić domu :x

Plik ma format mid proszę napiszcie jak zrobić jego obraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tego typu pytania nie znajdziesz odpowiedzi na tym forum. Mogę napisać tylko tyle, że takie problemy są na 100% spowodowane dlatego że gra jest scrackowana. Jedyną mozliwością rozwiązania takiego problemu to kupno oryginalnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie pamiętam nazwy ale wcale nie trzeba kupować oryginalnej gry .... spróbuj poszukać w necie tego programiku napewno znajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nie pamiętam nazwy ale wcale nie trzeba kupować oryginalnej gry .... spróbuj poszukać w necie tego programiku napewno znajdziesz :)

Taa... po co zarabiać pieniądze podczas, gdy można ukraść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niejestem piratem. ale potym jak przeczytalem ten topik to sie wkurzylem. wszyscy upominaja inncyh zeby nie kupowac piratow a tak naprawde samimają ich pelno w domach. wkurzające to jest :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa ze razem sie wspieramy aby na dobrą drogę w końcu wejść!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja niejestem piratem. ale potym jak przeczytalem ten topik to sie wkurzylem. wszyscy upominaja inncyh zeby nie kupowac piratow a tak naprawde samimają ich pelno w domach. wkurzające to jest :evil:

Chyba jestem jedyny :mrgreen: co nie ma piratów oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja niejestem piratem. ale potym jak przeczytalem ten topik to sie wkurzylem. wszyscy upominaja inncyh zeby nie kupowac piratow a tak naprawde samimają ich pelno w domach. wkurzające to jest :evil:

Qba jest jak jest, ale regulamin forum jest jasny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem, ael jak mam czerpac radosc z jakiejs gry to wole kupic oryginalną wersje. bo jaka jest frajda z grania w gre ktora sie uwielbia jesli to pirat!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok rozumiem, ael jak mam czerpac radosc z jakiejs gry to wole kupic oryginalną wersje. bo jaka jest frajda z grania w gre ktora sie uwielbia jesli to pirat!!

Racja!!

Niestety jak dla mnie takie gry pojawiają się zdecydowanie za rzadko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...