Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
wojtzuch

"Zaszczep się na wirusy" - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

O tym artykule dowiedziałem się z forum a nie z estrony głównej. postuluje o lepsze usytuowanie informacji o nowych artykułach na PCC, już nie pierwszy raz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O tym artykule dowiedziałem się z forum a nie z estrony głównej. postuluje o lepsze usytuowanie informacji o nowych artykułach na PCC, już nie pierwszy raz...

No co Ty, nie czytasz newsów? Nie włącza Ci się lista nowych artykułów?

Dałem arta, dałem wątek, podlinkowałem podpis pod artem do wątku, dałem newsa. Pół godziny nie minęło, zobacz czas publikacji newsa :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

<b>Zaszczep się na wirusy</b>

<i>Konfiguracja pojedynczego lub podwójnego modułu autoochrony antywirusowej – skuteczność a wydajność</i>

<a href="http://www.pcc.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=50" target="_blank">http://www.pcc.pl/modules.php?name=Content...showpage&pid=50</a>

Zapraszam

link mi nie działa. nie wiem czemu.

a niech mi ktoś powie, czy opłąca się instalować 2 antywiry? ja jestem przekonania, że nie. co o tym sądzicie?

mam F-Secure'a IS 2010. wydaje mi się, że jestem bezpieczny, ale być może się mylę. co o tym sądzicie? powinienem go zmienić czy może coś doinstalować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie instaluje się 2 antywirusów. Obecny antywirus raczej OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie lepiej dwóch nie instalować bo może się system wysypać. Proponuję lepiej zainstalować jednego dobrego antywirusa i firewall'a to o wiele lepiej będzie się sprawować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co dwa antywirusy? To raczej dla komputera gorzej niż lepiej. Powinno się inwestować w jeden dobry, sprawodzony i tyle. Ja mam G Data, płatny, ale nie przepuścił mi ani jednego wirusa. Kupuję w klucz-system, mają tam dobre ceny, więc też nie ma co marudzić, że drogi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi