Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kwojtyra

W co gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio męczę StarCraft II na multi, dzięki wspaniałomyślności Blizzarda, który wypuścił edycję Starter tej gry :) Jest zacnie, zdecydowanie to jeden z najlepszych RTS-ów jakie w życiu widziałem. Chociaż żeby cokolwiek zrobić to trzeba się mocno naklikać i znać wszystkie możliwe skróty klawiszowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycję starter?. W każdym razie BBC2 po sieci kompletnie Mi nie podchodzi :-(, ogrom kamp jakie tam grają doprowadza Mnie do białej gorączki... choć może takie servy tylko napotkałem. Poza tym jest jeszcze jedna rzecz przez, którą nie mogę normalnie grać! działa Mi to strasznie na nerwy DLACZEGO NIE MOŻNA CHODZIĆ W BOK!!! przy bieganiu, jakaś paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ogarniesz miejsca, gdzie można przebiec to snajperzy nie są problemem. Inna sprawa, że na polskich serwerach, na których gram zawsze jest limit 4 na drużynę. Co do biegania w bok to można ustawić, chociaż nigdy nie widziałem sensu takiego rozwiązania. Za bardzo przyzwyczajony jesteś do CoD, może dlatego. Druga sprawa to drużyny, bo wiadomo, że sam nic nie zrobisz. To nie CoD, tutaj jednostka nic nie znaczy i bez dobrego teamu ani nie zajmiesz punktu na mapie, ani tym bardziej nie zdetonujesz "skrzynki" w gorączce. Ja też początkowo byłem niemiłosiernie fragowany, ale przyzwyczaiłem się i gra mi się w to świetnie. Także trochę cierpliwości :) Nick: Aser prawda? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieganie pod kątem, że tak to nazwę jest dla Mnie nieodzownym elementem FPP bo jak biegnę i chcę spojrzeć w bok to nie uśmiecha Mi się jednoczesna zmina kierunku. Nie nick Aser był już niestety zajęty więc ustawiłem Aser82 ;-). Poza tym kompletnie nie kumam mechaniki gry i jej celów na mapie. Dla Mnie największą wadą, a dla wielu zaletą jest możliwość używania pojazdów. Team Play mam we krwi przez CSS, teraz totalnie lone wolf przez BlackOps i to Mi się podoba bo koszę sporo fragów. Dziś miałem dobry dzień i poszło 7 czy 9 map na 1 miejscu. Może dlatego, że najlepsi nie grali, ale zawsze :P

Edytowane przez Aser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty - stare ale jare :) Nowe gry nie mają tego czegoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze ostatnio skończyłem Tomb Raider Guardian of Light - świetna gra, polecam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Battlefield BC2 nie daje rady. Ale.... oj muszę się pochwalić ;-) w BlackOps nie idzie źle hehe

x4q7pl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oprócz Black Ops także Modern Warfare 2, ale przez brak serwerów dedykowanych szybko dałem sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja co do COD wolę Modern Warfare 1 (chodzi o grę przez neta). Jakoś mi bardziej podchodzi.

 

Co do gier obecnie zjadających czas, zdecydowanie to: Dungeon Siege 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield niestety kompletnie nie przypadł Mi do gustu. Za duże mapy (czasem potrafi być nudno) no i... pojazdy, które jakoś nie pasują Mi do tego typu rozrywki. Natomiast dzisiaj kupiłem nowego Medal of Honor, w którym jak wiemy DICE robiło multi. Narazie pograłem z 20 min, ale już gra bardzo Mi się spodobała. Fajna mechanika rozgrywki brak pojazdów świetnie odwzorowany model strzelania ehhh i po co było kombinować tak powinno wyglądać BBC2 multi ;-), a swoją drogą jest sporo podobieństw głównie w mechanice gry do BBC2. W końcu to DICE. W każdym razie bardzo polecam Medal Of Honor szczególnie teraz gdy jest za 25zł w Media Markt, ale tylko przez ten weekend jest ta promocja ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że też mam MoH i to chyba najgorsza gra DICE (to nie tylko moje spostrzeżenie :P). Pada się zbyt łatwo, hitbox jest straszny (czasem strzelasz 2 metry od biegnącego gościa i jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności trafiasz go w głowę), do tego killstrike, z czego cała masa niepotrzebnych. BF już taki jest, przyzwyczaić się trudno, a pojazdy lubię, bo trzeba mieć dobrego skilla, żeby je prowadzić. Inna sprawa, że BFBC2 to w porównaniu z BF2 gra dla dzieci :) Niesamowicie dużo ułatwień. Wady ma (zbyt potężny medyk), ale trudno znaleźć lepszą obecnie grę do pogrania drużynowo. W MoH jak w CoD, każdy wycina sam, dużo biegania bez celu i najgorsze, że spawn kill jest na porządku dziennym, co już w ogóle jest przykre. Pograsz z 4-5 h i stwierdzisz, że nie wiadomo o co w tej grze chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

md1b1c.jpg

 

Jedyna gra na którą tak naprawdę czekam. Mam już betę czekam na klucz. Mam nadzieję, że dostanę, oby ;-). Wracając do MOH'a to powiem, że hitbox jest naprawdę ok (może update coś "poprawił"?). W każdym razie naprawdę mało osób kampi, a gra generalnie nie jest specjalnie wymagająca, szczególnie jak wcześniej grało się po sieci w jakiegoś COD'a. Przegrałem może z 1.5h w sumie, ale potem i tak odpaliłem BlackOps'a. Natomiast co do BBC2 to trudno Mi wydać opinię tej grze. Pojazdy nie specjalnie pasują Mi nie z racji tego, że trudno je opanować tylko dlatego, że nie jestem do nich przyzwyczajony w tego typu rozgrywce. Są zwolennicy jak i przeciwnicy ich w tego typu grach, Ja należę do tej drugiej grupy może tylko dlatego tak niechętnie podchodzę do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często pogrywam w Team Fortres 2, gra mimo że trochę zepsuta przez mikrotranzakcje i w pewny sensie stanie się F2P, chyba nigdy się nie zestarzeje. Idealna do wyżycia się i nie tylko, jest i fun i teamplay.

Niedawno zakupiłem sobie też BFBC2 i w to teraz głównie pogrywam. Ładnie w tej grze wygląda rozwałka fajny jest system toru lotu pocisku , ale mechanice gry daleko do miodności takiego Modern Warfare. W ciąż jest też sporo uciążliwych bug-ów. Sporo zawiodłem się też na samym multiplayerze, brak auto balansu na serwerach, respawn pod ogień wroga, teamplayu praktycznie nie ma(nawet w takim TF2 gdzie TP jest wymuszony przez charakterystykę rozgrywki często się używa VoIP-a, by sobie pomóc) w BF-ie VoIPa jeszcze nie słyszałem, a byłby nader przydatny(choć może tylko na publicznych serwerach tak jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj na G4G, tam zawsze gra ogarnięta wiara (w tym ja ;p). CoD MW uważam za jedną z najlepszych strzelanin w ogóle, ale to co zrobili z tą serią jest tragiczne. Mam MW2 i BO i właściwie wszystko działa na zasadzie kopiuj wklej. Inna sprawa, że BFBC2 ma się tak do BF2 jak CoD do CS. Czyli nijak, taka gra do pogrania (seria konsolowa, BF BC nigdy na PC nie wyszedł). Właśnie dzięki temu masz jeden śmieszny przycisk komend pod Q (bo na padzie zabrakło buttonów). Wymiatacze nadal grają głównie w BF2, pomimo tego, że już się trochę zestarzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mogę oderwać od gry plemiona . Choć to nie na pc, bo moim życiem zawładnęły gry na przeglądarkę. I do fliplife muszę przynajmniej raz dziennie zajrzeć. Głupota, bo to dziecinne, ale tak to juz jest z tymi grami. Uzależniają.

Edytowane przez abradab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pogrywam sobie w Split Second. Super gierka, twórcy zaczerpnęli pomysł z filmu Death Race. Na prawdę warto pograć. Genialne wyścigi samochodowe urozmaicone w Mega eksplozje, można pograć z kumplem na lanie jak i online. Dużo rodzajów rozgrywek począwszy od zwykłego wyścigu do ucieczki przed helikopterem który napiernicza w nas rakietami czy przed tirem z którego wypadają butle z gazem. Warto pograć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pykam w angry birds,fajna gierka.

 

Smartfon czy Chrome? Najpierw skończyłem wersję przeglądarkową, teraz męczę wszystkie na telefonie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to w małej przerwie od BF3 przypominam sobie serię Mass Effect. Jedynkę sobie już skończyłem, teraz męczę dwójkę. No i czekam na trzecią część :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to w małej przerwie od BF3 przypominam sobie serię Mass Effect. Jedynkę sobie już skończyłem, teraz męczę dwójkę. No i czekam na trzecią część smile.png

E, ja krótko przed premierą sobie zrobię maraton. Na dobrą sprawę dwójkę skończyłem, ale dodatków niemal w ogóle nie uruchamiałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie "latam" Batmanem po Arkham City wink.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fajne, to z pewnością spodoba ci się Machinarium :P (chyba Ci sami twórcy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Grywam w strategie- Endless legend , Knight and Merchants Strongholdy

Jezeli poszukujecie w/w gier oraz innych moge polecic wam strone

https://www.g2a.com/r/user-57bf16fbb6699

Znajdziecie tam gry stare i nowe na kazda platforme w mega promocjach 100% legalnie i szybko

Goraco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...