Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kwojtyra

W co gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Też gram w WoWa , ale na nieoficjalnym serwerze (kiedyś nazywał się Molten), ogólnie jak miałem jeszcze 14 lat to potrafiłem grać całymi dniami i nocami...dzisiaj kiedy jestem trochę starszy - nie mam po prostu na to czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból. Można powiedzieć, że to negatywny skutek dorosłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem właśnie w Horizon: Zero Dawn a teraz przymierzam się już do Mass Effect: Andromeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w starego dobrego Metina2, pamięta to ktoś jeszcze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram przeważnie w różne gry akcji, najbardziej lubię takie w otwartym świecie, jak Far Cry, czy Just Cause. Z nowości mogę polecić Sniper Elite 4 i Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands - na http://www.mamkomputer.info/gry-2017/ macie listę najciekawszych nowości z ostatnich kilku miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1 a niedługo przesiądę się na Ghost Warriora 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami gram w The Settlers IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w Fifke, chyba najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała, jestem fanem piłki nożnej i pewnie stąd moja sympatia do niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars 2 z dodatkiem Heart of Thornes. Najlepsze MMO dla ludzi, którzy nie mają dużo czasu i lubią sobie fajnie pograć, bez konieczności nudnego grindu i nabijania leveli w nieskończoność. I jest bardzo dynamiczną grą jak na MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry już mi się przejadł osobiście. Udało mi się wreszcie dorwać w promocji Wieśka 3 i ogrywam go teraz. Wiem, że od premiery minęło wiele czasu, jednak nie przypadam zbytnio za RPGami. Polacy jednak potrafili stworzyć świetna grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem zwiastun Far Cry 5 i jestem w szoku, myślicie że taka grafika będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze nie gram za często, raczej na konsoli, głównie w sandboxowe gry akcji lub przygodówki - polecam zwłaszcza ostatnie części Far Cry i Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Gram też na smartfonie, tak dla zabicia wolnego czasu, ostatnio w mobilną wersje GTA: San Andreas - tu http://www.mamkomput...andreas-mobile/ macie jej recenzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro słabo mi podeszło, ale Shadows of Mordor z kolei uważam za top 5 gier jakie kiedykolwiek grałem, obok takich tytułów jak Heroes of Might and Magic III czy Tomb Raider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...