Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qba

podkrecanie karty raficznej

Rekomendowane odpowiedzi

mam 3dmark 2001se ale nie wiem jak sprawdzic wersje :) pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączasz 3dmarka, wchodzisz do helpa i klikasz na About 3Dmark 2001 SE. Powinieneś mieć 3Dmark 2001 SE build 330, jeżeli takiego nie masz to wykasuj go i ściągnij wersje 330.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest w tym ze ja wogóle nie moge włączyć 3dmarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki Darek. dziala 3dmark. mam zainstalowany directx9.0. pomoze tendx9.0 coś mojej karcie graficznej czy moze moja karta nie obsługuje tych funkcjidx9.0??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karte mam teraz puszczoną na c-286 a m-567 i na sterach 29.40 w 3dmarku2001se miałem 10512 punktów, a po zmianie na stery 42.01 mam już 11656 :) ale wydawalo mi sie ze mialem (w trakcie testu) jakis maly artefakt!! musze to sprawdzic. czy to mozliwe ze po zmienie sterów występują artefakty(na tych samych ustawieniach)??

 

kurcze dobre mi sie wydawalo!! :( teraz mem mam na 540(bez artefaktów). czyli rozumiem ze nowe sterowniki spowodowaly ze nie moge wiecej podkrecic niz wczesniej tak??myslałem ze pamięc podkrece wiecej :(. a co z core?? mam teraz na 292 i jeszcze nie zaciał sie obraz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobierz sterowniki na których karta graficzna będzie sie dobrze podkręcąć, a ilosc fpsow w grach bedzie najwieksza. Znajdź złoty środek! Trochę jest z tym roboty, ale później ta satysfakcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze stery 42.01 bedą najlepsze bo tak wyczytalem. niewiedzialem ze sterowniki mają aż tak duży wplyw na podkręcanie karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...