Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
srekal34

Wasze rekordy w podkręcaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jest to pierwszy wątek o podkręcaniu na tym forum, to chielibyśmy się trochę dowiedzieć o waszych osiągnieciach na arenie OC. Tak więc - chwalcie się waszymi rekordami podkręcania!.

Mój to: Athlon 1700+@2252MHz oraz Radeon 9800@9800Pro 440/740, ale na co dzień używam ustawień z podpisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ja nie mam czegoś takiego :( . Ale co tam, nie przejmuje się tym zbytnio - mam w końcu w domu zabytkowego Celerona 500 chodzącego na 501 MHz :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zdziwi Cię to, ale rodzice z tego sprzętu kupili mi tylko budę wraz z zasilaczem. Na resztę sam uzbierałem (kieszonkowe, odszkodwania za złamane ręce, itp) - więc tym bardizej się cieszę, że dorobiłem się czegoś dzięki własnej silnej woli. Oczywiscie teraz już zbieram na Athlona 64:)(ale poczekam, aż będą na podstawce socket 939-bo potem najwyżej se będę mógł zmienić na FX)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, może też się kiedyś dorobie... Moooże... Ale trzeba być optymistą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michasiek---> Cały czas lecisz na takich ustawieniach proca? Nie boisz się że padnie przez napięcie?

A rękę złamałem już 2x:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bow: mam proca co wycisnie te 2200 i takoz na nim dzialam ale nie zebym sie specjalnie z tego cieszyl............spokojnie 2500+ idzie na 2,5 ghz tylko trzeba "dobrze trafic"

Wow: spoko stary nie jest zle.................tyle mocy styknie a i cooler (Tt Silent Boost - nie ja wcale sie nie chwale!!) chodzi na zanizonych obrotach tzn. na 1800 RPM...........czyli slowem: z kompa wydobywa sie cichy szept!!

Bow: no i tu wychodzi twoja (celowo z małej) nieskromna natura........ale czym sie tu chwalic?! ten topic jest dla takich wymiataczy co maja pod 2,5 ghz procki podrasowane................ i to z wyjsciowych 1400mhz!!!!!!

Wow: dobrze trafili................trzeba miec farta............albo wtyki na allegro......

 

BowWow: Mnożniki ustawiłem na 12, a częstotliwości na 184.........przy wyższych częstotliwościach komp nie włącza się, albo wysypuje w Torture Test nawet po zwiększeniu napięcia...........a szkoda bo nie wykorzystuję w pełni potencjału procesora.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ja się trochę boję lecieć cały czas na 2252MHz@1,75V. Radeon leci cały czas na ustawieniach XT(412/730), bo na tych z podpisu potrzeba trochę lepszego chłodzenia, szykuję się do kupna VGA Silencera, mam namiary na to za 77zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...:::>michasiek<:::...

Bow: kostki śmigają jak ta lala na 3,2,2 i 2.0...........

Wow: mysle ze to wina biosu - nie byl jeszcze aktualizowany...........................a tez kilka wpadek ze wskakiwal do windozy a jak dawaliśmy na rozpoznanie procesora w panelu to komp........zawieszal sie - po resecie nie widzial systemu........musialiśmy instalowac na nowo!!!!

 

BowWow: Wow ma rację...... to może być wina biosa - poza tym jak daję wysokie częstotliwości i komp "chwyta je", to bios nie potrafi rozczytać co to za proc..........dziwne..........sam flashować biosa trochę się obawiam - jeszcze nigdy tego nie robiłem!!!! Dajcie jakąś radę, jak to zrobić po kolei to może.....

 

Bow: nawet nie probuj Wielki Fiu***!!!! jak mi kompa zjedziesz to jak Boga kocham zabije!!!!!!!! zaprosimy speca i jajoglowego to nam to zrobi............no nie michasiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...:::>michasiek<:::...

Bow: jajoglowy? a taki jeden co kiedys oszukal komputer, kolege i samego siebie ze radek 9500 to radek 9800pro..........aha uwazaj z tymi cenzurami......nas jest trzech a Ty jeden :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam pomysł... serkal mi go podsunął... :]

 

Spotkamy się gdzieś wszyscy... połamiemy sobię ręce i nogi... i będziemy mieli kasy jak lodu:P A sprżecik... luxus:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najpierw proponowałbym podwyższyć ubezpieczenie-tak do powiedzmy, 100 tys. złotych:D za rękę dostaje sie jakieś 3%, czyli 3000zł + noga *5%, czyli 5000zł, to wszystko razy 2(chyba ze ktoś am tylko jedną noge lub rękę:)) wychodzi 16tys. zł. No na kompa fajnego starczy:) Od razu kupiłbym 2 prometeje(na CPU i GPU), no i kaska by stopniała:) do 8tys. zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój skromny rekord w podkręcaniu to tylko 200Mhz (800@1000). A to dlatego że z tego Durona więcej się po prostu nie da. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od kumpla wc na GPU na mojego gf 3ti więc: GPU 200@370 :D

nad pamięciami na wysięgniku dałem starego wentyla jakiegoś i 450@600 choć teoretycznie ich możliwości kończą sie na 570 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pentium 75 MHz podkrecilem do 130 MHz i chodzil :D

z tym ze malo nie wyladowalem na OIOM'ie z poparzeniami pewnych czesci ciala :wink:

a jezeli chodzi o prace na codzien to mam (niestety) celka 366@413MHz 8)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

 

Zapewne wynik ten jest rekordem Polski, nie, nie... rekordem Europy, nie, nie... rekordem świata (naszej kochanej matki Ziemi), nie, nie... rekordem wszechświata - zarówno materialnego, jak i metafizycznego!

 

Gratulacje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co...

 

Też bym chciał tyle - Celeron 500 @ 2750 MHz

 

Ech - pomarzyć chyba można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratulacje! 3,5 GHz... też tyle chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam - 3,5GHz intela mój athlon wciąga nosem :wink:

 

Srekal: co z Twoim nf7+hynix? FSB 250 pękło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
e tam - 3,5GHz intela mój athlon wciąga nosem

 

to Twoje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michasiek---> doszły mnie słuchy, zę DFI będzie niedługo w pl..wiec poczekałem z zakupem... no i dFI będzie w tym tygodniu u mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no... - patrzcie jaki mądry... łamerykańskie wynalazki se kupuje :P

Czyli móżna powiedzieć że 250 już pękło :] bo to niemal oczywiste...

u mnie też pęknie, nie martw się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego Antka 2000+ XP wyciągnęłem 2200+, całość działa na ECSie K7S5A, wraz z pamięciami SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...