Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Dacik

NFS: Underground 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie kiedy nastąpi ta wiekopomna chwila i nowy nfs'ik ujrzy światło dzienne?? (w sensie chodzi o premiere!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie kiedy nastąpi ta wiekopomna chwila i nowy nfs'ik ujrzy światło dzienne?? (w sensie chodzi o premiere!!)

Mistrzy a użyć funkcji "SZUKAJ" to nie łaska??? A dział przyklejony co wyjdzie nowe z gierek to tak dla picu sobie jest założony???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie kiedy nastąpi ta wiekopomna chwila i nowy nfs'ik ujrzy światło dzienne?? (w sensie chodzi o premiere!!)

Mistrzy a użyć funkcji "SZUKAJ" to nie łaska??? A dział przyklejony co wyjdzie nowe z gierek to tak dla picu sobie jest założony???

zamknij się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Essio... Iwan... to do mnie czy do Cobry :-P (pyt. retoryczne)...

Coberko... nie wiem czy nie należałoby uznać Twojej wypowiedzi ze "lekko" obraźliwą (to za mocne słowo)... Sam mógłbym Cię "ukarać", ale działając pod wpływem emocji mógłbym być zbyt surowym sędzią... Geo zajmie się tą sprawą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do prawdy - Geo zajmie się tą sprawą. A z racji tego, że Geo to straszny nerwus, obiecuje, że jeszcze jedno naruszenie regulaminu przez mościpana Cobrę będzie równoznaczne ze zbanowaniem konta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką reakcję... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Essio... Iwan... to do mnie czy do Cobry :-P (pyt. retoryczne)...

Coberko... nie wiem czy nie należałoby uznać Twojej wypowiedzi ze "lekko" obraźliwą (to za mocne słowo)... Sam mógłbym Cię "ukarać", ale działając pod wpływem emocji mógłbym być zbyt surowym sędzią... Geo zajmie się tą sprawą...

Odp w regulaminie pinkt 3.3

EOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coberko... regulamin znam... wiem, o czym, który punkt mówi... jednak "wysokość" wymierzonej kary zależy wyłącznie od administratorów... zaczynasz mnie/nas irytować... Twój przypadek będzie rozpatrywany... nie później niż jutro otrzymasz stosowną odpowiedź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coberko... regulamin znam... wiem,  o czym,  który punkt mówi... jednak "wysokość" wymierzonej kary zależy wyłącznie od administratorów... zaczynasz mnie/nas irytować... Twój przypadek będzie rozpatrywany... nie później niż jutro otrzymasz stosowną odpowiedź...

Słodzisz nadzwyczaj gorzko, a moje krytyki sa uzasadnione przecież jesteś "wyższym" modkiem i myślę, że przeglądasz całe forum a tu nagle BACH NFSU 2.

Prosze o łagodny wyrok kary :cry: {skruszony} - mówię/piszę poważnie

 

PS: Myślę że Cię tym nie uraziłem - ani to nie było odwzajemnienie za potraktowanie mnie za płeć żeńską - weź to pod uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie pana Cobry zaczyna mnie coraz bardziej denerwować. Mnie, i co ważniejsze, innych użytkowników i redaktów. Po tych wszystkich pozbawionych wdzięku wypowiedziach (tak to nazwijmy :) ) cieżko mi wierzyć w Twoją skruchę... Dlatego też radzę się pilnować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jako pokutę dodaj chłopcze kilka plików do downloadu - Download > Dodaj plik (http://pcc.pl/modules.php?name=Downloads&d..._op=AddDownload). :)

Się robi - już jest pierwsza propozycja XP Tuning

Nie pożałujesz tego, kolego (tak jak to było na grze GOTHIC )

Pozdrawiam

Dlaczego nie wierzysz w moją skruchę??? (pyt. ret. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie wierzysz w moją skruchę??? (pyt. ret. )

I niech retorycznym pozostanie...

 

Co do plików, od razu lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie wierzysz w moją skruchę??? (pyt. ret. )

I niech retorycznym pozostanie...

 

Co do plików, od razu lepiej :)

Jeszcze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba też pytanie retoryczne... ( :?: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba też pytanie retoryczne... ( :?: )

Jak zawsze :lol: :lol:

 

Czekam na muzę z NFSU2 - tylko niech będzie jako pełne kawałki a nie tak jak w jedynce obcięcia i cenzurka i te rzeczy. Podobno będzie można sobie kupić drzwi otwierane do góry - fajny bajer. Pogoda będzie się zmieniała.

 

Jeszcze może wyjaśnie dogłębniej co czuje, gdy widzę tematy omawiające kwestie, które były poruszane na forum:

Wchodze dizis sobie na ofrum. Czytam co też noc przyniosła. "Idę" se spokojnie od dołu, ku górze i w końcu trafiam do działu XP. Zaczynam lekturę, bo trochę się przez noc nazbierało. Już tak koło 3 topicu zaczyna mnie smutek ograniać. Brnę jednak niestrudzenie dalej i widzę kolejne pytania.  

Na 90% z nich potrafiłbym odpowiedzieć z pamięci i nie jest to bynajmniej zasługa mej wiedzy, a zdolności kojarzenia.Są to bowiem tematy, które omawiane były na forum wielokrotnie - czasem nawet niedawno.  

W ramach ćwiczeń z silnej woli nie klikam , w tych czytanych topicach, na przycisk "odpowiedz", bo aż tak pewnien własnej kultury nie jestem.  

Musiąłbym bowiem używać słów , z których "leń" i "analfabeta" byłyby najlżejszymi.  

Jest na forum jakiś regulamin, jest w nim i sugestia(?), by najpierw sprawdzić czy problem nie został rozwiązany. Jest i co z tego ?  

Tak się zastanawiam - też mam czasem przebłyski intelektu - po jakiego czorta w ogóle archiwum istnieje?  

Przecież można je spokojnie wykasować, bo i tak korzystają z niego praktycznie tylko te osoby, które większość odpowiedzi w mózgach przechowują.  

Inni saś uważają, że ich prawem jest zadanie pytania - to wszak 0 wysiłku, szczególnie gdy się i zawartość tych pytań pod uwagę weźmie - "się wiesza helpppppppppppp" - a obowiązkiem innych jest udzielenie odpowiedzi, podanie roziwązania na tacy i najpepiej jeszcze z przeprosinami, że to długo trwało, bo samo wskazanie zwrotów kluczowych to już za mało i jest traktowane jak kamień obrazy.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...