Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Denek

Czy Norton Internet Security 2005 to dobry program??

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Norton Internet Security 2005 to dobry program?? Jak go zcrackować??

 

:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na pierwszą część pytania Ci niestety nie odpowiem, bo zwyczajnie nie wiem - nie korzystam z tego typu programów, natomiast, jeżeli chodzi o część drugą, to, żeby zcrackować Norton Internet Security 2005 musisz mieć kilogram orzechów laskowych, dziadka do takowych orzechów, dużą ilość cukru, palnik - najlepiej gazowy oraz polewę czekoladową (może być gotowa, kupna). Orzeszki łuskasz, obierasz i lekko podsmażasz, cukier prażysz w odpowiednio wysokiej temperaturze, tworząc glukozę (tam jakieś gupie reakcje muszą pozachodzić). Całość mieszasz ze sobą, formujesz końcowy kształt i zalewasz czekoladą. Końcowy efekt kładziesz na pudełku z grą. Ewentualnie możesz kupić Snickersa Cruncher i położyć od razu na pudełku z grą - w ten sposób omijasz większą część instrukcji :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 2005 to najwyraźniej duży postęp w paru dziedzinach. Z heurystyką wciąż nie najlepiej.

 

http://www.av-comparatives.org

 

Test rozpoznawania na podstawie definicji z sierpnia (wygrywa Kaspersky), test na podstawie heurystyki (nieznany kod) z maja (wygrał NOD).

 

Gorzej z szybkością reakcji --- wg av-test.org w zeszłym roku Symantec wlókł się pod tym względem w ogonie stawki (prym wiódł Kaspersky).

 

A co do crackowania AV jako takich, to po pierwsze używasz do tego kodu, który sam stanowi potencjalne zagrożenie, a po drugie skutki mogą być opłakane dla działania programu jako takiego (patrz jeden z wątków w tym dziale).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ! Nie zamula :D, ale jest proste porównanie wystarczy go wyłączyć na chwilę. Dużo szybciej wtedy działa - jak podkręcony o 50%, ale przez ten czas co nieco załapie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzejsnk-napisałam przecież,że "podobno"

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda.

 

Nod32 + Zonealarm = komp uruchamia sie jak blyskawica, z NIS zamula.

 

nieprawda :P

testowałem avasta! a teraz mam AntiViernaKita 2006 i róznicy żadnej nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem Nortona to wręcz zmuszony byłem do kupna 1 GB ramu. PRzerzuciłem się na noda to 512 MB spokojnie wystarcza to robienia wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak miałem Nortona to wręcz zmuszony byłem do kupna 1 GB ramu. PRzerzuciłem się na noda to 512 MB spokojnie wystarcza to robienia wszystkiego.

 

chyba ze mówicie o system works to wtedy moge się zgodzic ale zwykły norton wcale tak systemu nie zamula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NISa mialem tylko :) dziadostwo pamieciozerne. NOD przy nim jest niemalze doskonaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NISa mialem tylko :) dziadostwo pamieciozerne. NOD przy nim jest niemalze doskonaly.

 

AntiVirenkit 2006 też jest dużo lepszy od Nortona w wykrywaniu wirusów a co do pamiecożerstwa to się nie zgodze norton uruchamiał jeden proces a antiviren uruchamia ich aż 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norton IS to zwykły zamuł :P 2 moich kumpli go ma i się dziwią że im komp zamula, mówię odinstaluj NISa to jeden się zgodził...nie ma porównania. Ja na 256mb miałem taką przypadłość że po zainstalowaniu NISa nie mogłem kompa włączyć...znaczy po załądowaniu windy nie mogłem nic zrobić przez kilkanaście minut! NIS cały czas coś ładował. Nod32 albo AVG są bardzo wydajne i dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norton IS to zwykły zamuł :P 2 moich kumpli go ma i się dziwią że im komp zamula, mówię odinstaluj NISa to jeden się zgodził...nie ma porównania. Ja na 256mb miałem taką przypadłość że po zainstalowaniu NISa nie mogłem kompa włączyć...znaczy po załądowaniu windy nie mogłem nic zrobić przez kilkanaście minut! NIS cały czas coś ładował. Nod32 albo AVG są bardzo wydajne i dobre.

 

dobra dobra wy przeciwnicy Nortonów wy i te wasze historie już nic nie będe pisał bo to nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, głupotą byłoby gdybyśmy pisali, że NIS jest zamulający nigdy go nie mając. Ale prawdą jest, że wszyscy co się wypowiadali NISa mieli i narzekają :) A po co się męczyć jak są tańsze alternatywy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, głupotą byłoby gdybyśmy pisali, że NIS jest zamulający nigdy go nie mając. Ale prawdą jest, że wszyscy co się wypowiadali NISa mieli i narzekają :) A po co się męczyć jak są tańsze alternatywy...

 

no widzisz chodzi ci o NIS'a czyli Norton Internet Seciurity (czy jakos tak) a mi chodzi o Norton Anivirus :P

tyle że IS to nie tylko AntiVirus więc nie można go przyrównywac z samym Antivirusem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no widzisz chodzi ci o NIS'a czyli Norton Internet Seciurity (czy jakos tak) a mi chodzi o Norton Anivirus :P

tyle że IS to nie tylko AntiVirus więc nie można go przyrównywac z samym Antivirusem ;)

Aha... No to co w takim razie tyle zasobów zżera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha... No to co w takim razie tyle zasobów zżera?

 

wiesz zainstluj sobie osobno antispama + antispryware + firewalla + Parental Control + antivirusa i będziesz miał to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz zainstluj sobie osobno antispama + antispryware + firewalla +  Parental Control + antivirusa i będziesz miał to samo

Nie korzystałem z parental control. Obecnie mam noda + s&d i ani troche nie muli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystałem z parental control.

Obecnie mam noda + s&d i ani troche nie muli.

 

a kto z tego korzysta :lol:

co do programów to brakuje ci jeszcze antispama + firewalla + niesczesnego Parental Control i wtedy możesz ocenic czy IS tak bardzo muli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...