Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
stypkalukasz

Problem z przegraniem CD...

Jaki masz monitor??  

1. 1. Jaki masz monitor??

• 15
      2
    • 17
      3
    • 19
      4
    • inny
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie! Mam mały problem. Jest godzina 2:00 a ja męczę się żeby przegrać płytę CD. Jest to oryginalna płyta CD (gra SIMCITY 4). Nie mogę utworzyć z niej obrazu płyty CLONEM CD, ani też przez NERO nie idzie. Czy ktoś może napisać mi jak przegrać tą płytę?? Bardzo proszę...i z góry dziękuję.

POZDROWIAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wpierw zobacz programem clonyXXL jak zabezpieczona jest ta płyta. Później wejdź na strone www.cdrinfo.pl tam znajdziesz informacje jak poradzić sobie z konkretnym zabezpieczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wpierw zobacz programem clonyXXL jak zabezpieczona jest ta płyta. Później wejdź na strone www.cdrinfo.pl tam znajdziesz informacje jak poradzić sobie z konkretnym zabezpieczeniem.
...i przeczytaj regulamin forum ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nic złego nie robi, ma po prostu oryginalną płyte i chce sobie zrobić kopie zapasową jakby zgubił oryginalną. Czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SimCity4 - zabezpieczenie SafeDisc2 .

W celu poprawnego stworzenia kopii bezpieczenstwa potrzebne jest :

1.Model nagrywarki supportujacy SD2 - np. LiteOn (lista nagrywarek posiadajacych support dla SD2 - na stronie cdrinfo) .

2.Program - Alcoholer

3.Program Alcohol120%

Po uruchomieniu Alcoholer-a wybieramy profil SD2 i startujemy z jego poziomu program Alcohol120% .Tworzymy kopie na dysku ,nastepnie sprawdzamy w virtualnym napedzie i jesli wszystko ok - zgrywamy na plyte - nie przesadzajac z szybkoscia .

Co do wykrywania zabezpieczen - polecam :

"A-Ray Scanner" .

Ps.

Nero nie supportuje odczytu plyt zabezpieczonych .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi