Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
darek_dade

Wicker Park....

Rekomendowane odpowiedzi

Michaś - Pogromca Niemoralnych i Prymitywnych.
chyba raczej niewyżytych gówniarzy

 

i nie pogromca, jak sie patrzy na takich to żal na przemian z litością i obrzydzeniem się budzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ojoj :D

Wracając do tematu ;) oglądaliście może "44 minuty" ? Jak dla mnie to fajny film (chyba) akcji :) przez półtora godziny filmu patrzymy się na dwóch rabusiów z karabinami, którzy myśleli, że to będize normalny /jak każdy/ napad i uda im się uciec. B. Dobrze została pokazana bezsilność policji... Ale to nie jest ich wina, że nie wiedzieli ilu jest rabusiów oraz, że nie są zaopatrzeni w "kozackie gnaty". W końcówce /niestety dla filmu/ coś im (złodziejom) nerwy puściły :( I skończyl sie tak jak się skończył :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio coraz mniej lubię filmy akcji - nie mówić już o Rambo, który to film kiedyś b. lubiałem, a teraz z największym obrzydzeniem na to patrzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio coraz mniej lubię filmy akcji - nie mówić już o Rambo, który to film kiedyś b. lubiałem, a teraz z największym obrzydzeniem na to patrzę...
chwała Ci za to. Jeśli komuś po 12 roku życia podobają się tego typu śmieci to żal mi człowieka takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
I teraz wszyscy fani Ramba/filmów akcji rzucają pomidorami :D
czy ja wiem czy istota której podoba sie rambo jest inteligentna na tyle aby odróżnić pomidor od kapusty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
I teraz wszyscy fani Ramba/filmów akcji rzucają pomidorami :D
czy ja wiem czy istota której podoba sie rambo jest inteligentna na tyle aby odróżnić pomidor od kapusty...

Lepiej, aby potrafiła odróżnić :D kapustą chyba bardziej będzie bolało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
I teraz wszyscy fani Ramba/filmów akcji rzucają pomidorami :D
czy ja wiem czy istota której podoba sie rambo jest inteligentna na tyle aby odróżnić pomidor od kapusty...

Lepiej, aby potrafiła odróżnić :D kapustą chyba bardziej będzie bolało :D

ale nie pobrudzi tak jak pomidory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio coraz mniej lubię filmy akcji - nie mówić już o Rambo, który to film kiedyś b. lubiałem, a teraz z największym obrzydzeniem na to patrzę...
chwała Ci za to. Jeśli komuś po 12 roku życia podobają się tego typu śmieci to żal mi człowieka takiego

Coś w tym jest :) Mi "Rambo-podobne twory" znudziły się w wieku około 10 lat (a to nie bajki dla małych dzieci ;)).

 

Jan Rambo naszym wodzem :-P:-P:-P

Oj tak ;)

 

Mój tata lubi filmy z serii Rambo.

Czym prędzej go nawróć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jak będzie nawracał, to mógłby przy okazji wziąść sie za mojego :roll:

 

Hym... o Rambo słyszałem jedynie z reklam i z pokoju ojca, jak odgłosy wydawał telewizor : nigdy nie chciało mi się przysiąść i obejrzeź całość... czasami coś koło oka mi przeleciało. Myślałem, ze to fajny film (no... chyba 3 czy 4 części i każdy sobie chwali ten film), ale widzę, że nie mam czego żałować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

a ja sie przyłączam do grona wielbicieli "Zielonej Mili"... poza tym polecam: "Efekt Motyla" (miodzio), "Piękny Umysł", "Szósty zmysł", czy też "Sztuczna inteligencja"... bardzo dobre pozycje... możnaby dużo o nich mówić... ale po co... lepiej obejrzeć, obronią się same!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
a ja sie przyłączam do grona wielbicieli "Zielonej Mili"...

Witam w klubie ;)

 

poza tym polecam: "Efekt Motyla" (miodzio), "Piękny Umysł", "Szósty zmysł", czy też "Sztuczna inteligencja"... bardzo dobre pozycje... możnaby dużo o nich mówić... ale po co... lepiej obejrzeć, obronią się same!

A z tego pakietu oglądałem jedynie "Piękny umysł" :( Mam troszku do nadrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie musisz obejrzeć w/w pozycje. Rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka, mają znak jakości Q (Ql - od cool) oraz D (Dacik) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Aha. Skoro tak, to postaram się odejrzeć ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...