Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qba

sapphire 9800pro :)

Rekomendowane odpowiedzi

hehe właśnie wymieniłem mojego geforcea 4 Ti4200 64mb asusa na radeona 9800 pro (r 360 :twisted: ) 128mb sapphire :twisted:. Założyłem silencera1 i narazie śmiga aż miło :) będe starał sie wgrać bios od xt i będe ją kręcić. zobaczymy co wyjdzie:). Musze jeszcze dokupić sobie jakieś wydajne radiatorki i bedzie spoko :)

PS. Dodatkowo kupiłem sobie zasilacz który to wszytko podniesie czyli chieftec hpc-360-202 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dupa... nie fair... i jeszcze sie tym tak bezceremonialnie chwali :P <biczuje Qbe> :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:P hehe chwale soe bo chce :P możesz też sobie kupić :) albo pochwal sie swoim sprzętem:P pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe właśnie wymieniłem mojego geforcea 4 Ti4200 64mb asusa na radeona 9800 pro (r 360  :twisted:  ) 128mb sapphire  :twisted:. Założyłem silencera1 i narazie śmiga aż miło :) będe starał sie wgrać bios od xt i będe ją kręcić. zobaczymy co wyjdzie:). Musze jeszcze dokupić sobie jakieś wydajne radiatorki i bedzie spoko :)

PS. Dodatkowo kupiłem sobie zasilacz który to wszytko podniesie czyli chieftec hpc-360-202 :twisted:

Daruj sobie narazie radiatorki i krec ile wlezie bez nich, radiatory nie daja duzo (co najwyzej klika MHz), najlepiej kupic je wtedy jak podkrecimy karte i chcemy zadbac o to zeby podkrecona pracowala dlugo i bezproblemowo :) Sprzedales tego gf w koncu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie sprzedałem :( moze chcesz kupić geforcea 4 Ti 4200 64mb asusa i zasilacz deer 400W? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie sprzedałem :( moze chcesz kupić geforcea 4 Ti 4200 64mb asusa i zasilacz deer 400W? :)
Ktory raz mi to juz oferujesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

68-y slyszałem że za 73 sie zgadzasz więc chcesz kupić? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proponuje nadmuch z boku na kartę jesli nie chcesz się zaliczyć w poczet tych, co silencerem karty na śmierć zabili. Radiatorki dają dużo - np to że karta żyje a kości pamięci nie ściekają po laminacie ;]

No i kręćże to, bo wyższe zegary to na r9500 miałem (nim kości pamieci spłynęły po laminacie ;] )

PS - właśnie znalazłem gwarancję z której wynika że trwa ona do sierpnia czyli że dostanę w zamian za zabitego radeona zwrot kasy albo kartę o co najmniej takich samych walorach :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A na gg nie odpukiwał :|
bom od tygodnia miał co prawda dwa komputery ale żadnego sprawnego (abit chyba juz nie zadziała, a do starego p2 nie odnalazłem żadnej grafiki...) Wczoraj około północy powróciłem na łono ;] internetu. I co dziwniejsze na gg nie było żadnych wiadomosci :| Myslałem że wszyscy o mnie zapomnieli... a to chyba jednak serwer pożarł pukanie i inne takie :/ Więc jeśli ktoś coś pisał to proszę o powtórzenie.

ps - obecnie działam na kompie Dorki :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A na gg nie odpukiwał :|
bom od tygodnia miał co prawda dwa komputery ale żadnego sprawnego (abit chyba juz nie zadziała, a do starego p2 nie odnalazłem żadnej grafiki...) Wczoraj około północy powróciłem na łono ;] internetu. I co dziwniejsze na gg nie było żadnych wiadomosci :| Myslałem że wszyscy o mnie zapomnieli... a to chyba jednak serwer pożarł pukanie i inne takie :/ Więc jeśli ktoś coś pisał to proszę o powtórzenie.

ps - obecnie działam na kompie Dorki :P

Ważne, że wróciłeś ;) Mam nadzieję, że wszystkie problemy sprzętowe niebawem się rozwiążą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

radiatorki założone heh, ale i tak sie słabo kręci strasznie ta karta. Cisne ja ile moge i powyzej 415/730 pojsc nie chce, mimo zmienionych timingów i biosa na xt :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to średnio fajnie, choć ja na Twoim miejscu i tak bym się cieszył ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie ciesze i to bardzo, ale myślałem że wycisne sz tej karty więcej, no ale mam jeszce jeden pomysł. Może zadziała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w 05 nie probowalem, sprobuje pozniej, moze jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w 05 nie probowalem, sprobuje pozniej, moze jutro :)

Wobec tego czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
proponuje nadmuch z boku na kartę jesli nie chcesz się zaliczyć w poczet tych, co silencerem karty na śmierć zabili.

Z tego co czytalem to nie ATi silencer 1 zabija lecz Arctic Cooling VGA Silencer (rev2?)...

EDIT: Jeśli chcecie zarzuce bechmarkiem mojego Radka 9800 Pro (R350:() :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi