Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qba

sapphire 9800pro :)

Rekomendowane odpowiedzi

ale miętki jesteś :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem ladny wynik. Brawo! W 3dmarku 2003 mam ledwo 1500 pkt, wiec moge ci tylko pozazdroscic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale miętki jesteś :P hehe
Ty bardziej, czekamy od dawna na Twój wynik, którego jakos nie publikujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do apelu michaska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz Qbuś :P Pokaż Twój wynik, bo niewiem czy wyciskać ze sprzętu więcej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dysponuję jedynie przybliżonymi wynikami 3dmarków 2001se(koło 19) i 2003(koło 6200) bo 3dmarka 2005 radeon nie dożył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, chętnie bym poszedł wyżej ale mi karta niepozwala :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe, chętnie bym poszedł wyżej ale mi karta niepozwala :/
a tam nie pozwala... overclocking na zasadzie "wloze karte do kompa i przesune suwak w rivatunerze tyle ile sie bedziedało" to raczej sztuka zadna nie jest. I nawet jesli ktos trafi na udany egzemplarz i wycisnie w ten sposób duzo to niewielka w tym jego zasługa...

 

Mój radeon tak poprostu chciał max 350/330 przed śmiercią poszedł 420/370

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ho! musze po moje radiatorki na pamiątki skoczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu cwaniakuje. Karta została profesjonalnie zmieniona na xt, zmiana timingów etc a i tak nie chce się kręcić więcej. V-modów robić nie będę bo to na dluzsza mete nie ma wiekszego sensu (patrz wyczyn michaśka...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu cwaniakuje. Karta została profesjonalnie zmieniona na xt, zmiana timingów etc a i tak nie chce się kręcić więcej. V-modów robić nie będę bo to na dluzsza mete nie ma wiekszego sensu (patrz wyczyn michaśka...)
profesjonalnie zmieniona na xt w sensie sflashowałeś biosa ;]

 

vmody mają oczywisty sens na każdą metę o ile Ci w elektronicznym nie sprzedają uszkodzonego potencjometra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubie jak starasz sie zepsuć mój i tak dobry humor buehehehe, no ale widać tak już będzie :)

odnośnie karty to męcze się z nią już pare dni i narazie tyle mi wyszło cowidać na wczesniej zamieszczonym linku, jak masz jakis pomysł jak ją podkręcić(ale nie spalić beuhehehhe) to mów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubie jak starasz sie zepsuć mój i tak dobry humor buehehehe, no ale widać tak już będzie :)

odnośnie karty to męcze się z nią już pare dni i narazie tyle mi wyszło cowidać  na wczesniej zamieszczonym linku, jak masz jakis pomysł jak ją podkręcić(ale nie spalić beuhehehhe) to mów :P

No podnieśc napięcia i obniżyć temperaturę, bodajże dwa filary overclockingu to są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ameryke odkryłeś, niestety nic nie pomogło, nawet zmiana płyty gł. i zasiłki, po prostu mój model(tylko mój?) kręci się słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...