Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Daniel

Moje:)

Rekomendowane odpowiedzi

No no, bardzo ciekawe. Ale żebyś widział zdjęcia, jakie robi Michasiek. Sesja kropelek mi się szczególnie podoba. Hmm... Może będzie tak uprzejmy i opublikuje je na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nic - pukam do niego na GG, a on się nie odzywa... Może Michasiek gdzieś wyjechał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.. mejbi... do mnie też się nie odzywa.. ale jego zdjęcia są naprawdę przedniej jakości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom. Oby szybko wrócił i przedstawił je szerszej publiczności. W szczególności kropelki ;)

 

P.S. Kilka z jego fotografii można znaleźć na plfoto.com. Niestety, sesji wodnej tam chyba nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne :) na początku myślałem, że są to zdjęcia :| ale po przyjrzeniu się 'drugiemu planowi' (w kluczach) coś tu nie gra :D ale fajna graficzka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjechał tylko na dwa komputery działa mu obecnie zero. wtakim razie przywiozło sie do domu z niewiadomia trzeci ;]

 

Co do zdjeć - kropelek na plfoto nie ma i nie bedzie bo technicznie były na poziomie przedszkola ;p

 

Zdjecie kluczy JEST ZDJECIEM W 100%, tak samo jak pozostałe. Co prawda troche Photoshopa tam było, o ile dobrze pamietam zrobiłem to w takie pseudo amatoro technice hdr a potem sie bawiłem suwakami w PS ale ogólnie poza tonacją i kolorystyką nic nie było manipulowane. 2gi plan - podłoze z skrzynki tekturowej i tło z kartki papieru :] (bodajże wydruk tekst mojej prezentacji maturalnej z pola ;p)

 

PS - ja nie potrafię robić zdjeć.

Choć to mi sie podoba :P

hmmm2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć to mi sie podoba :P

 

No faktycznie, mogłeś się bardziej postarać z tym przykładem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć to mi sie podoba :P

 

No faktycznie, mogłeś się bardziej postarać z tym przykładem :mrgreen:

<dusi>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wsystko jednak wolałem jak dawałes misia :P. Ty, Ty, pan Samson juz za to siedzi - uwazaj na zakręty :P:P:P:P:P:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do zdjeć - kropelek na plfoto nie ma i nie bedzie bo technicznie były na poziomie przedszkola ;p

Mam inne zdanie nt tych zdjęć ;) Hmm... To może zamieść je na forum (maksymalna szerokość - 600 px) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzenie tego wszystkiego zajmie wieki. Ale te, które przejrzałem, zapowiadają ciekawego "widowisko" :) Czemu Twój kolega nie wrzuci ich na plfoto :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejrzenie tego wszystkiego zajmie wieki. Ale te, które przejrzałem, zapowiadają ciekawego "widowisko" :) Czemu Twój kolega nie wrzuci ich na plfoto :?:
Dokładnie tak samo się go zapytałem, a on na to: "co ty, ta strona to banda idiotów zadufanych w sobie" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka rodzynków można znelźć wśród zdjęć mojego kolegihttp://siemion.max.ilo.pl/Foty/
o prawdziwe zdjęcia, z kliszy nie z matrycy :) jak miło. Tylko "strona" trochę nieprzystępna, taka user-unfriendly :P

 

co do plfoto to raczej banda niespełnionych "artystów" którzy czekają aby móc komuś napisać że jego zdjęcie to "gniot", ale zdarzają sie na serio fajni ludzie (np ja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka rodzynków można znelźć wśród zdjęć mojego kolegihttp://siemion.max.ilo.pl/Foty/
o prawdziwe zdjęcia, z kliszy nie z matrycy :) jak miło. Tylko "strona" trochę nieprzystępna, taka user-unfriendly :P

Będzie lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję. Z resztą niebawem ruszy IGS (patrz - plan rozwoju PCC), gdzie mam nadzieję te zdjęcia się znajdą ;)

 

P.S. A dlaczego ten kolega nie uczesniczy nawet w dyskusji o swoich pracach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega ma mało czasu i chyba go rzeczy takie nie bawią (ale do założenia konta go zmusiłem :D) Co to jest IGS? g to zapewne glaeria, ale reszta :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Sztuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...