Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Kornel

Festynka!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Qba chcesz znać moje zdanie to looknij klika rozdziałów wstecz w tym (festynka) temacie. A jeżeli nie chce Ci się to od razu powiem, że IMHO jest to niedopuszczalne :!:
Z Tobą też sie zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Cobra czyli rozumiem ze sie ze mną zgadzasz?? to dobrze:) a jak nie to tez dobrze:) dobra skończmy ten temat. cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

czesc :)

Qba- male sprostowanie dla Ciebie- nie moge w tym momencie uzywac gg:( co jest dla mnie baaaardzo duzym problemem- a niestety nie mam innego kontaktu z Kornelem- ktory z niewiadomych mi przyczyn nie odzywa sie ani do mnie ani na Forum- czy wy wiecie co sie z nim dzieje???? i nie gniewaj sie prosze za moje posty....juz bylo tyle klotni na ten temat i mialam wrazenie ze juz sie wszyscy do tego przyzwyczaili ze my sobie po prostu piszemy o niczym:)))) ale ja za to zawsze na was oddaje glos- co prawda teraz rzadko jestem na necie- ale robie to obowiazkowo.

pozdrowionka dla wszystkich forumowiczow,pa:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli Qba chcesz znać moje zdanie to looknij klika rozdziałów wstecz w tym (festynka) temacie. A jeżeli nie chce Ci się to od razu powiem, że IMHO jest to niedopuszczalne :!:
Z Tobą też sie zgadzam

 

A to sie naprawde zadko zdaza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli Qba chcesz znać moje zdanie to looknij klika rozdziałów wstecz w tym (festynka) temacie. A jeżeli nie chce Ci się to od razu powiem, że IMHO jest to niedopuszczalne :!:
Z Tobą też sie zgadzam

 

A to sie naprawde zadko zdaza :P

racja, bardzo RZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

czemu nie masz gg, może warto spytać się na forum o pomoc i wreszcie zrobić coś konstruktywnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli Qba chcesz znać moje zdanie to looknij klika rozdziałów wstecz w tym (festynka) temacie. A jeżeli nie chce Ci się to od razu powiem' date=' że IMHO jest to niedopuszczalne :!:[/quote']Z Tobą też sie zgadzam

 

A to sie naprawde zadko zdaza :P

racja, bardzo RZ

 

Przepraszam, ale te

mi gdzies ucieklo :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

nie mam gg, bo nie mam swojego kompa- jeszcze nie:(((((korzytam w szkole, a tam nie mozna instalowac takich programow.... wiem, ze mozna zalozyc sobie wirualny dysk..i tam zainstalowac, ale jak nigdzie nie moge zainstalowac to sie robi maly problem....:((((

to teraz kto mi pomoze????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
nie mam gg, bo nie mam swojego kompa- jeszcze nie:(((((korzytam w szkole, a tam nie mozna instalowac takich programow.... wiem, ze mozna zalozyc sobie wirualny dysk..i tam zainstalowac, ale jak nigdzie nie moge zainstalowac to sie robi maly problem....:((((

to teraz kto mi pomoze????

A E-MAIL????? Masz więcej prywatności i przynajmniej mniej wrogów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

cze:) chyba ci nie moge tu odpisywac, bo niektorzy sie bardzo, ale to bardzo bulwersuja......chyba zdazylas zauwazyc skoro przeczytalas nasza rozmowe o NICZYM, ktora tak bardzo wszystkich denerwowala...

p.s. JUZ WIECEJ NIE BEDE haha- prosze mnie nie blokowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...