Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
srekal34

DFI NF2 Ultra Infinity + CPC eFL 12dB plus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc, mam do sprzedania króla OC wśród płyt głównych, DFI NF2 Ultra Infinity. To an tej płycie apdł rekord stabilnego FSB. Jest to konstrukcja bliźniacza do serii Lan Party, jednak bez UV reaktywnego wypsoażenia.

Cena - 420zł

 

CPC eFL 12dB plus - Najbogatszy system chłodzenia wodengo od firmy CPC. Dobra wydajnosć i cisza. Wsapniały zestaw dla osoby szukającej wydajnego i cichego chłodzenia

Cena - 200zł(u producenta 240)

 

Bloki wodne: na GPU, mostek północny i dysk twardy, każdy po 30zł(u producenta po 40zł)

Płytę sprzedaję, bo nie lubi moich pamięci - jest w sam raz do kości Winbond - jest praktycznie nowa - 24 miesiaće gwarancji. Chłodzenie wodne sprzedaję, bo przesiadam się na Freon Cooling - WC jest całkowicie nowe, nawet nie zakładane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rekord (dla DFI) padł na lanparty, Infinity jej nie dorównuje...

a tak ogólnie rekord fsb (nonstable) padł na abicie ;]

 

tak się Pan cpc chcesz pozbyć?

Chłodzenie wodne sprzedaję, bo przesiadam się na Freon Cooling
o żesz w mordę! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to popatrz sobie michaśku na fora internetowe - najwyzsze wyniki są naprzemiennie z infinity chłopie:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... mógłbym kupić CPC eFL 12dB plus... ale podejżane jest jego pochodzenie jak dla mnie ;) Nie mógłbyś jeszcze troche z ceny popuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pochodzenie wiadome - z konkursu - nagrodą był zestaw do testów. A ile byłbyś w stanie dać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra:) umowa stoi:) to zróbmy tak - zalicytuj aukcję an allegro i sprzedam ci to za 185zł, ok?

http://allegro.pl/show_item.php?item=27489361 link do aukcji...

W ciągu dnia zmieniłem plany  - dozbierma do A64... powoli wracają mi chęci do życia...odzyskałem andzieję...

 

hehe... spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek: będzie jak znalazł do chłodzenia mostka północnego ;]

 

wrrr... weź mnie nie denerwuj... 875P się grzeje do 75 *C na wiatraku, który wyje jak cholera na moim MSI'aku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek: będzie jak znalazł do chłodzenia mostka północnego ;]

 

wrrr... weź mnie nie denerwuj... 875P się grzeje do 75 *C na wiatraku, który wyje jak cholera na moim MSI'aku...

hehehe - no to może być kłopot :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michasiek ty zazdrosny jesteś czy chcesz dokopać srekalowi za to że wygrał nienajwyższej jakości wc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dokopać? Buehehe, on sobie mozę gadać ile chce. Od ajkiegoś czasu to co on mówi mam głęboko w d... . Innych nazywa statserami,a tymczasem on nigdy nie wprowadza nic do dyskusji tylko panoszy się po forum niczym hiena jakaś. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi dokopać? Buehehe, on sobie mozę gadać ile chce. Od ajkiegoś czasu to co on mówi mam głęboko w d... . Innych nazywa statserami,a  tymczasem on nigdy nie wprowadza nic do dyskusji tylko panoszy się po forum niczym hiena jakaś. Amen.

 

napisz lepiej, czy pieniążki dotarły :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi dokopać? Buehehe, on sobie mozę gadać ile chce. Od ajkiegoś czasu to co on mówi mam głęboko w d... . Innych nazywa statserami,a  tymczasem on nigdy nie wprowadza nic do dyskusji tylko panoszy się po forum niczym hiena jakaś. Amen.
bez profanacji drogi Panie.

Gdybym miał ochotę pokopać to bym złapał za łopatę...

Proszę o wyjaśnienie znaczenia słowa "statser".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi dokopać? Buehehe, on sobie mozę gadać ile chce. Od ajkiegoś czasu to co on mówi mam głęboko w d... . Innych nazywa statserami,a  tymczasem on nigdy nie wprowadza nic do dyskusji tylko panoszy się po forum niczym hiena jakaś. Amen.

 

napisz lepiej, czy pieniążki dotarły :-)

Dotarły - paczka powinna być jutro u ciebie... :)

 

A statser to gosc, który nabija sobie licznik bezsensownymi postami :twisted: Jak znasz siebie, to i takie słowo powninieneś znać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi dokopać? Buehehe, on sobie mozę gadać ile chce. Od ajkiegoś czasu to co on mówi mam głęboko w d... . Innych nazywa statserami,a  tymczasem on nigdy nie wprowadza nic do dyskusji tylko panoszy się po forum niczym hiena jakaś. Amen.

 

napisz lepiej, czy pieniążki dotarły :-)

Dotarły - paczka powinna być jutro u ciebie... :)

 

A statser to gosc, który nabija sobie licznik bezsensownymi postami :twisted: Jak znasz siebie, to i takie słowo powninieneś znać 8)

w takim razie proponuję Ci wkuć na pamięć słownik wulgaryzmów ;] (żart ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już go znam :P bo niestety nie zawsze potrafię trzymać język za zębami :P porywczy jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już go znam :P bo niestety nie zawsze potrafię trzymać język za zębami :P porywczy jestem...
taki tępy że nie jarzysz czy nie wiedziałeś co odpowiedzieć?

 

ps - ciekawi mnie uzasadnienie prawne sprzedaży sprzętu otrzymanego POD WARUNKIEM wykonania testu, bez jego wykonania. Małe wyłudzenie/kradzież? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mądrala jesteś?

A) Kto powiedział ze nie zebrałem danych potrzebnych do napsainia testu?

B)Masz na piśmie to ze zestaw otrzymuję pod takim warunkiem? Z moim własnoręcznym lub choćby elektornicznym podpisem? Z całym szacunkiem, ale archiwum rozmów na gg można o kant d... rozbić... Niczego nie podpisywałem....

Poczytaj sobie kodeks karny a potem dopiero oskarżaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla firmy CPC byłoby chyba lepiej żeby ta recenzja(moja) się nigdy nie ukazała - zresztą i tak by nie przeszła przez naszą cenzurę... A recenzji sposorowanych(jak np. artykuł o CPC w CDA) nie będę pisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki mądrala jesteś?

A) Kto powiedział ze nie zebrałem danych potrzebnych do napsainia testu?

B)Masz na piśmie to ze zestaw otrzymuję pod takim warunkiem? Z moim własnoręcznym lub choćby elektornicznym podpisem? Z całym szacunkiem, ale archiwum rozmów na gg można o kant d... rozbić... Niczego nie podpisywałem....

Poczytaj sobie kodeks karny a potem dopiero oskarżaj...

 

a) tiaaaa... pozostawię bez komentarza... bo to dziwne kto pisze teraz tą recenzję

B) słyszałeś może, żę umowa ustna jest umową gentelmenów? Moim zdaniem jest to sprawa honoru/zaufania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla firmy CPC byłoby chyba lepiej żeby ta recenzja(moja) się nigdy nie ukazała - zresztą i tak by nie przeszła przez naszą cenzurę... A recenzji sposorowanych(jak np. artykuł o CPC w CDA) nie będę pisał...

 

1. Nie wiem jak to zainstalowałeś, ale jako zestaw do chłodzenia SAMEGO procesora działa nieźle! W takiej formie dostałeś ten zestaw i na takiego powinieneś patrzeć!

2. U nas w redakcji nie ma cenzury! Mógłbym zjechać jakiś produkt od góry do dołu (przeczytaj moją recenzję Nokii 6600 na pclab.pl - miała się ukazać na com+, ale było już za późno jeśl chodzi o terminy), bez problemu by przeszło i dostała by ocenę 6-7 nie więcej!

3. Zamiast krytykować innych, zrób coś lepiej...

 

Sorry, ale wkurzyłeś mnie i to mocno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki mądrala jesteś?

A) Kto powiedział ze nie zebrałem danych potrzebnych do napsainia testu?

Ty ;]
Chłodzenie wodne sprzedaję, bo przesiadam się na Freon Cooling - WC jest całkowicie nowe, nawet nie zakładane.
B)Masz na piśmie to ze zestaw otrzymuję pod takim warunkiem? Z moim własnoręcznym lub choćby elektornicznym podpisem? Z całym szacunkiem, ale archiwum rozmów na gg można o kant d... rozbić...
A Twoją głowę można rozbić o 1000 innych rzeczy...
Dla firmy CPC byłoby chyba lepiej żeby ta recenzja(moja) się nigdy nie ukazała - zresztą i tak by nie przeszła przez naszą cenzurę...
Dla wszystkich potencjalnych czytelników lepiej będzie jak nie będą musieli czytać Twoich wypocin. Nie przeszłaby przez cenzurę? Za Twój ograniczony zasób słownictwa i posiłkowanie się językiem śmietnikowym chyba zni CPC ani redkacja nie odpowiadają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Nie wiem jak to zainstalowałeś

tak oto:

Chłodzenie wodne sprzedaję' date=' bo przesiadam się na Freon Cooling - WC jest całkowicie nowe, nawet nie zakładane.[/quote']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...