Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
filipk

Rybnik-Łączcie się!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko odnośnie miejscowości z których jesteście??

Ja Rybnik,jak reszta ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

12ste co do jakości życia? Zaprzeczac nie będę :wink: Również Rybnik :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

12 co do jakości życia wg. jakiegoś tam dziwnego rankingu... Osobiście czuję się tu jak brudnej stodole zbudowanej z wybrakowanych pustaków... Nie ma chyba drugiego tak niespójnego miasta, takiej karykatury architektoniczno-planowej. Może i wyrózniamy się ilością parków, skwerów i innych tego typu miejsc, jednak nijak się to nie komponuje z resztą miasta. Mamy dwa światy: miasto i zielone azyle w których się przed miastem można skryć, lecz żadnej harmonii w tym nie ma... A może to ja mam dzisiaj jakiegoś schiza? ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubie Rybnik ... moze dlatego ,iz nie mam innego wyjscia ? .

A moze dlatego ze po prostu tu sie urodzilem i mieszkam ?

A moze dlatego ze po prostu lubie :) .

Pozdrowienia dla wszystkich ,szczegolnie z okolic Rybnika .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję w imieniu mieszkańców Rybnika (i swoim własnym) :P .

Może kiedyś zorganizujemy sobie zlot miłośników komputerów (= PCC) - oczywiście w Rybniku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby nie było, przodujemy w ilości rond:D I chociaż nurkowie boja sie nurkowac w naszym zalewie, bojąc się, co tam znajdą, to jednak to miasto ma swój specyficzny urok..i jest zawsze lepsze niż zatęchłe socjalizmem Katowice(i nie ma nic do rzeczy to, że wielu ludzi socjalizm dobrze wspomina:P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wielu ludzi socjalizm dobrze wspomina:P)

Ludzie ktorzy dobrze wspominaja socjalizm przerzyli w jego czasie swoja mlodosc (15-35lat???), a kazdy czlowiek dobrze wspomina swoja mlodac bo wtedy zycie jest najpiekniejsze..... i to nie ma nic wspolego z sama paranoja KOMUNIZMU (socjalizm to eufemizm)!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawde, nie uważma, żeby kłotnie na forum byy konstruktywne, wiec powiem tylko, żebyś zapoznał sie z definicją komunizmu, bo jak widać znajoma Ci nie jest, ja w zamian nie omieszkam skonfrontować tego z socjalizmem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! Ja sie nie kluce, ja tylko krytykuje socjalizmy i komunizmy. Co najwyzej ty mozesz sie teraz ze mna klucic...

Jaki ustruj byl w Polsce miedzy 45 a 89r?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziękuję w imieniu mieszkańców Rybnika (i swoim własnym) :P .

Może kiedyś zorganizujemy sobie zlot miłośników komputerów (= PCC) - oczywiście w Rybniku :)

A co powiecie na NY

PS Dojazd na własny koszt :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...