Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
darek_dade

Najlepsze sterowniki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są najlepsze sterowniki do GALAXY GeForce 7300GT 128MB Zalman AGP?

 

ciężko dokładnie wskazać, bo różne sterowniki okazują się najlepsze na różnych platformach

ale wg mnie szukaj czegoś kiedy karty z 7xxx były modelami topowymi - teoretycznie producent wtedy zwracał na nie najwięszką uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...po długiej nieobecnosci jestem ... nic z mego konfigu nie zmienilo sie ... otóż mam problem z dobraniem odpowiednich sterow do mojej grafy (GF 6600 256Mb 128Bit ) ..przy sterach powyzej 100.xx komp dziala strasznie niestabilnie,często resetujac sie.. na sterach ponizej 160.xx moge sobie pomarzyc o graniu w NFS PS poniewaz gra sie wylacza .. jak zainstaluje stery 169.09 BETA to gra mi sie wlacza ale po minucie jazdy komp sie restartuje :) ..cóż mam zrobic ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sterowniki na 93.71 lub 91.47 to powinno raczej pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmień sterowniki na 93.71 lub 91.47 to powinno raczej pomóc.

 

 

Ale z tymi sterownikami najnowsze gry nie dzialaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Crysis ci wejdzie na tych sterach Lost planet, Tdu i a reszta gier to nie wiem. Ale twoja karta w dzisiejszych czasach to minimum. Zainstaluj i zobacz te wersje mnie jakoś na nich chodzą gry te nowe :) .

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze znaleźć jedne a dobre <_<

Dla porównania TDU na moich orygonalych sterach 66.10 bodajże ,chodzil 2x lepiej niz na 91.09 ale.... nowsze gry typu Stranglehold ,NFS PS,Crysis,Cod4 i Colin DiRt potrzebuja nowszych sterow bo albo gra mi sie wylącza(na 91.xx nie włącza sie w ogole) albo komp sie restartuje podczas ładowania lub po kilkunastosekundowych graniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź na strone producenta karty i sciagnij od niego stery to raczej da wieksza szanse. O dziwo mi na 91,47 i 93,71 chodzi crysis lost planet tdu a tobie nie hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wejdź na strone producenta karty i sciagnij od niego stery to raczej da wieksza szanse. O dziwo mi na 91,47 i 93,71 chodzi crysis lost planet tdu a tobie nie hmmm...

 

 

To spróbuj z NFS PS :) albo Stranglehold :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nfs ps tylko ze demo probowalem i chodzilo na 91.47 i na 93.71

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z nfs ps tylko ze demo probowalem i chodzilo na 91.47 i na 93.71

 

To ja juz nic nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wg. was są obecnie najlepsze stery do Radosława X1950 Pro? Prosiłbym o radę bo wybór wbrew pozorom nie jest taki prosty...

 

Z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim Radeonie HD3850 używam sterowników catalyst 7.12 (stery 8.1 i 8.2 są dość dziwne), Może też ci będą odpowiadały, ale raczej tak.

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam gforca i regularnie sciagam najnowsze sterowniki z nvidia i jestem bardzo zadowolony bo nigdy nie miałem nistabilności systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...