Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Gdzie kupowaliście oświetlenie do domu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jakbyście stali przed zakupem całego oświetlenia domu i na zewnątrz, to gdzie byście polecili wybrać się na zakupy? Zaznaczam, że interesuje mnie jakość do ceny, nie mam projektu, żadnych cudów nie oczekuję, chodzi o proste rozwiązania (halogeny, żyrandole, lampy wiszące, oświetlenie podbitkowe i zewnętrzne nad drzwiami, łazienkowe, no chyba można powiedzieć wszelakie a zarazem standardowe do domu jednorodzinnego). Sklepy branżowe? Castorama Ikea? Internet?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oświetlenie kupowałem w kilku hurowniach internetowych i jednym studio zajmującym się tylko oświetleniem. Poza tym dużą część oświetlenia kupiłem w markecie Leroy Merlin.  I jestem zadowolony. Nie widzę róznicy pomiędzy oświetleniem tańszym z marketu a tym drogim z katalogów. I szczerze to jakbym wiedział, nie przepłacałbym z obecnej perspektywy ( za niektóre lampy dałem naprawdę sporo kasy a jednak mogłem wydać o wiele mniej).

W salonie wisi u mnie na przykład taka lampa wisząca

W sklepie na stronie na pewno będzie lepszy i większy wybór niż w sklepie stacjonarnym, ale i tak polecam wybrać się do sklepu i zobaczyć jak wygladają lampy na żywo. 

main.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja głównie online, w sklepie internetowym. Można w takim znaleźć naprawdę wszystkie elementy oświetlenia, w tym też nowoczesne oświetlenie LED. Na https://sklep.neonica.pl/ sprawdźcie sami jaką mają ofertę. To sklep godny polecenia na pewno, obsługują klientów indywidualnych i firmy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi