Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
dosia

OZE - fotowoltaika

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy, pomyślałam że podzielę się z Wami namiarami na firmę od której zakupiłam panele słoneczne. Na stronie: https://flixenergy.pl/ znajdziecie informacje o ich ofercie. Bardzo dużym plusem jest możliwość spotkania video podczas którego dowiecie się szczegółów na temat instalacji. To świetna opcja jeżeli jeszcze nie jesteście zdecydowani, a chcielibyście uzyskać konkrety ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie jakieś aplikacje, które wam się przydają przy handlu fotowoltaiką? Jeśli tak, to podzielcie się ich nazwami ;)

Mogą być płatne - ważniejsze od ceny są możliwości ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ecomanager jest za darmo. Kilka przydatnych funkcji - m.in. możliwość wyszukiwania najlepszych cena na dane części. Kolejna kwestia - mini CRM. Znajdź w necie - jest demo, można zobaczyć, jak działa apka, bez konieczności dodatkowych instalek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to - https://ecomanager.co/crm/dashboard/ ?

Te wszystkie liczby potwierdzasz? Poklikałem demo. Nie jest to jakoś rozbudowane, ale wygląda na sensownie zaplanowane. No i są te funkcje, które wydają się być potrzebne.

Napisz coś więcej o zastosowaniach. To się faktycznie na co dzień przydaje? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie, czyli jakie? Kiedy szukałem części to wszystkie znalezione stawki się zgadzały.
CRM działa w porządku, giełda też. Raczej na żadne problemy nie napotkałem.
Niby darmowe, ale raczej dopracowane to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi