Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Elion

Jak powinno się dobierać obuwie do koloru ubrania?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Ostatnio zastanawiam się jaki kolor butów wybrać tak aby pasowały do brązowych, dżinsów, ciemnych granatowych spodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko tutaj zależy od tego do jakiego ubrania sobie kupujesz buty:

Brązowe spodnie - bordowe mokasyny, bądź dowolny odcień brązowych butów. Do tego brązowy pasek. Czarne obuwie jest również ok aczkolwiek jest bardzo eleganckie tak wiec nie będzie Ci pasowało do wielu okazji. 
Dżinsy - praktycznie wszystko. Kolor i faktura paska identyczne z butami. Chociaż ostatnio widziałem, ze mozna to rownież mieszać.

Jeśli szukasz dla siebie eleganckich butow polecam to miejsce:

https://klasycznebuty.pl/pl/producer/Berwick/1

Firma Berwick oferuje naprawdę dobrej jakosci obuwie. 

Edytowane przez bony00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W całym outficie powinny być max 3 kolory i buty powinny wpasować się w któryś z nich jak nie we wszystkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każde buty będą pasować, kwestia doboru dodatków jeszcze. Ale do brązu i granatu można założyć wszystko tak naprawdę. Szukałam ostatnio klapek do wielu stylizacji i na https://butymodne.pl/klapki-damskie-c10782.html znalazłam. Można spokojnie podobierać sobie do ubrań i nosić latem na różne okazje. Z resztą sami oceńcie, na tej stronie można przeróżne buciki kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi