Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Elion

Jakich języków warto się uczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jakie warto wziać pod uwagę ?

I jakie Wy znacie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Angielski już nawet nie warto, a trzeba znać, choćby i podstawy podstaw, bo nigdy nie wiadomo, w jakiej sytuacji może nam się przydać i żebyśmy umieli się jako tako dogadać. 

Szkoły językowe są dobrym rozwiązaniem, jeśli nie ma się czasu robić tego samodzielnie albo w formie uzupełnienia, najbardziej się wyróżniającymi są British Centre, Lingua, Speak Up, Empik School itd. 

Ja znam na różnym poziomie niemiecki i francuski i chciałabym wrócić do ich nauki, na razie robię coś na własną rękę, ale niestety mi najbardziej pomaga systematyczność, na jaką mogłabym liczyć teraz tylko w takiej szkole językowej.  Zobacz sobie tutaj

francuskie słowa - mozna poznać podstawowe zwroty po francusku. 

Marzy mi się jeszcze holenderski albo japoński. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem warto nauczyć się języka angielskiego bo jednak on jest używany na całym świecie, jak szukacie dobrej szkoły to tą https://lincoln.edu.pl/ polecam bo mają tam profesjonalnych nauczycieli i kursy w dobrych cenach. Moja siostra u nich robiła i chwaliła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi