Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Jakie API SMS do masowej wysyłki?

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo z jednej karty można wysłać bezpiecznie kilkadziesiat lub najwyżej kilkaset sms-ów. W przypadku większej wysyłki, sieci komórkowe mogą zablokować taką usługę. A mi chodzi o wysyłkę rzędu kilku tys sms-ów.

Najlepiej w określonych godzinach, do okreslonych osbiorców i aby zamiast nr telefonu wyświetlała się nazwa nadawcy... Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę tego jest. Tak na szybko przychodzi mi do głowy Freshmail - ceny, kiedyś nawet sam pytałem to wychodzi coś w okolicach 10 gr za 1 sms - może teraz coś się zmienilo, musiałbyś dopytać.

Fakt jest taki, że jest to elastyczna usługa, można ją dowolnie modyfikować, edytować, personalizować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samodzielnie tego nie zrobisz, nie w takiej skali jaką byś chciał. Nie do takich celów (czyli marketingowych - operator sieci może zablokować Ci nr, jeżeli odkryje coś takiego).

Freshmail - tam znajdziesz sms api oraz wsparcie techniczne, pytanie jeszcze jak podejdą do tego odbiorcy takich smsów. Nie każdy je lubi, dlatego musi to być zrobione możliwie delikatnie i bez takich banalnych treści marketingowych, które mogą przynieść efekt odwrotny od zamierzonego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Freshmail jest super, zdarzyło mi się użyć. Co prawda nie do marketingu, ale też miałem listę kilkaset numerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.07.2019 o 19:50, ArturWek napisał:

Freshmail jest super, zdarzyło mi się użyć. Co prawda nie do marketingu, ale też miałem listę kilkaset numerów.

Tu mowa o tej usłudze: https://freshmail.pl/wysylka-sms/ 

??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi