Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
red100

Projekt małego domu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze podsunąć tutaj jakiś dobry projekt małego domu ? Chcemy się wybudować z żoną ale jednoczesnie nie chcemy wydawać na budowę całych naszych oszczędności. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo takich projektów ma to biuro architektoniczne:

https://www.domywstylu.pl/projekty-malych-domow/

Jesli klikniesz sobie w projekt to po prawej stronie będziesz miał zakładke z kosztami budowy domu. Jest to szacunkowy kosztorys budowy różnymi systemami ( gospodarczym gdzie samodzielnie zlecasz budowę różnym ekipom oraz zleconym, gdzie jedna firma realizuje Ci wszystko od poczatku do konca).  Możesz jeszcze bardziej obniżyć cenę wybudowania domu, jeśli będziesz samodzielnie wykonywał wiele rzeczy. 

Polecam budowę domu parterowego, przy mniejszym metrażu budowa taka bedzie szybsza i tańsza. Poza tym dom taki jest wygodniejszy w użytkowaniu niż dom piętrowy. 

Edytowane przez Elion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum nie znajdziesz dobrej odpowiedzi pod tym względem. Ja bym doradzał się u specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja projekt mojego domu wykonałam własnoręcznie jako że znam się na tym, wykonywałam go w programie Autocad, efekt wyszedł dokładnie taki jak chciałam, nawet mój mąż był pod  wrażeniem. Tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html możecie zobaczyć jak wygląda kurs na ten program oraz ile kosztuje. Jak ktoś się tym interesuje to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi