Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Maxley

Jaki dobry tablet do 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo chciałem kupić sobie tańszy sprzęt, tak do max 300-400 zł, jednak porozmawiałem ze znajomym, który sprawił sobie jakiś czas temu taki chiński sprzęt no name i nie jest zadowolony. Tablet ma problemy z gniazdem ładowania, poza tym bateria trzyma w nim bardzo krótko.

Marzy mi się coś porządnego, tablet będzie używany często bo ostatnio sporo jestem w delegacjach Postanowiłem dać 1500 zł. Uważacie, ze lepiej jest kupić tablet Samsunga czy może jednak iść w Apple? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej wspomniany Lenovo TAB P10 to dobra opcja, solidny sprzęt. Bardzo wydajny, fajnie działa na 4 GB Ram.
Ewentualnie nieco starszy model z 3 GB ram, ale mocniejszym prockiem i potężną baterią - Lenovo Yoga Tab 3 10 Plus, min . 1449 zł w sklepie sferis. Tylko brak mu LTE - nie wiem czy potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Polecam Lenovo MIIX 320-10ICR. Sama mam i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowym atutem jest to, że posiada dołączaną klawiaturę dzięki czemu w 5 sekund może zamienić się w komputer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2019 o 17:26, HoneyBee napisał:

Wyżej wspomniany Lenovo TAB P10 to dobra opcja, solidny sprzęt. Bardzo wydajny, fajnie działa na 4 GB Ram.
Ewentualnie nieco starszy model z 3 GB ram, ale mocniejszym prockiem i potężną baterią - Lenovo Yoga Tab 3 10 Plus, min . 1449 zł w sklepie sferis. Tylko brak mu LTE - nie wiem czy potrzebujesz.

Jeżeli LTE nie jest wymogiem, to znacznie bardziej opłaca się pójść wg mnie w takich pieniądzach w  iPada MR7F2FD (2018). Wyświetlacz Retina, zdecydowanie lepszy, w zasadzie najlepszy na swojej półce. Procesor, RAM - na papierze mniej, ale optymalizacja apple'a sprawa, że płynność działania na tym samym poziomie, do tego świetne wykonanie, bardzo dobre audio (na słuchawkach). 

Edytowane przez starkeeper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, CynicalKaj napisał:

na pewnoi nie lenovo 

Uzasadnij jak możesz. Sam mam Lenovo od bardzo dawna i wszystko działa nienagannie. System jest szybki i intuicyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że powinnaś odłożyć jeszcze troszkę pieniążków i kupić coś znacznie lepszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze rozważasz coś tańszego do sprawdz tablety Krüger&Matz . Ja mam tani model już kilka lat i nie było z nim problemu, a z tanim chińczykiem prestigo już się jednak zdarzały bo taki też mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planowałem kupno nowego sprzętu, ale naprawa iPad Warszawa okazała się bardziej korzystna, no i w duchu less waste. Serio, lepiej naprawić dobre, sprawne urządzenie niż kupować kolejny model o słabej specyfikacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z iPada i jestem zadowolona. Nie chciałabym posiadać tabletu z Androidem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z poprzednią wypowiedzią. Ja również nie chciałabym mieć tableta z Androidem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie uważam, że tablety od Samsunga są świetnej jakości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...