Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Antares

Prezent dla kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Poszukuję w chwili obecnej fajnych inspiracji na prezent dla kobiety... Czy macie może w tym zakresie jakieś doświadczenia? Ja się zastanawiam w tym momencie, czy takie kwiaty online będą ok... Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sukienka zawsze będzie dobrą opcją. Na przykład kartes ma w tym zakresie bardzo szeroką i ciekawą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o prezent dla kobiety, to polecam wam sprawdzić coś modnego na ten sezon. U mnie wybór padnie na jakieś dodatki do kostiumu kąpielowego na plażę, ze względu na zbliżające się wakacje, więc trzeba się uzbroić w kilka nowych szmatek :D. Wybór padnie na sklep: https://www.e-lady.pl/dodatki-plazowe. Znajoma robiła tam zakupy i zachwalała mnóstwo ciekawych wzorów, a przede wszystkim ceny, które mnie nie odstraszają :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli Wasze kobiety mają bzika na punkcie pielęgnacji włosów to polecam sprawdzić ofertę https://ktpi.pl/category/koloryzacja-wlosow-farby-do-wlosow w tym przypadku sa tu dostępne bardzo dobrej jakości farby do włosów, a tak oprócz tego w innych kategoriach roznie inne dobre odzywki i kosmetyki do włosów. W fajnych cenach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię dostawać oraz zazwyczaj daję prezenty praktyczne, często moim znajomym kupuje np coś do domu, jakieś kuchenne akcesoria, zamawiam online na https://gerlach.pl/  bo to dobry producent wysokiej jakości akcesoriów. Wiem wtedy że będzie to coś przydatnego, ca faktycznie będzie używane, staram się przy tym nie oszczędzać, stawiać na jakość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... Jeśli chodzi o prezent dla kobiety, to ja osobiście uważam, że warto zainwestować w coś modnego na ten sezon. Ja bym kupił na przykład kostium kąpielowy, ze względu na to, że mamy wakacje. Moja żona kupiła sobie nie tak dawno strój kąpielowy Dalia, który trzeba przyznać świetnie na niej wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym się, powiem szczerze, bardzo ucieszyła z poduszki, bo uwielbiam spać :D ale nie takiej zwykłej, tylko z personalizacją i nadrukiem. Widziałam takie w internecie i ogromnie mi się spodobały. Uwielbiam takie użytkowe dekoracje :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chyba jestem tradycjonalistką, bo najbardziej cieszy mnie biżuteria :) a że jestem alergiczką, to niełatwo mi coś dobrać... Ile ostatnio, przed moimi urodzinami, mąż naszukał się odpowiednich zawieszek do bransoletek... Wreszcie znalazł takie ze stali chirurgicznej  https://www.gal-art.pl/category/zawieszki-ze-stali-chirurgicznej i to był strzał w dziesiątkę ;)

Edytowane przez HatPunishment

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kilka lat temu odkryłam dla siebie serum do rzęs long4lashes, korzystam z niego i nie muszę chodzić na przedłużanie rzęs, tylko mam swoje naturalne. Serum daje efekt WOW, kupcie swojej dziewczynie, a będzie zadowolona(tak po prostu, bez okazji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę Was.. nie proponujcie kosmetyków.. jest to strasznie oklepane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi