Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Taurynka

Jaka kawa jest najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakas ulubiona kawe? Podobno picie w duzych ilosciach wspomaga odchudzanie. Ja uwielbiam latte a im slodsze tym lepsze dlatego zastanawiam sie czy faktycznietakie ilosci cukru czy miodu moga odchudzac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :) Flat wite zdecydowanie!

A skoro jestem przy głosie, to proszę o uszanowanie regulaminu forum - zwłaszcza zakazu zamieszczania linków. Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.02.2019 o 15:23, Taurynka napisał:

Macie jakas ulubiona kawe? Podobno picie w duzych ilosciach wspomaga odchudzanie. Ja uwielbiam latte a im slodsze tym lepsze dlatego zastanawiam sie czy faktycznietakie ilosci cukru czy miodu moga odchudzac?

Podobno. Na pewno natomiast picie kawy w przesadnie dużej ilości może mieć negatywny wpływ, polecam skonsultować takie rozwiązanie z dietetykiem, alb przynajmniej lekarzem rodzinnym - nagłe włączenie do diety bardzo  dużej ilości do kawy może być wysoce obciążające. Odchudzanie, poprzez spożywanie cukru w ogóle brzmi groteskowo. 

Co do kawy, sam lubię, jak większość, napić się dobrej kawy gdy mam na to ochotę. Ostatnio bardzo smakuje mi Tchibo Milano Style - nie w każdym sklepie dostępna, dlatego najlepiej zamówić online - na ceneo znaleźć można już za 29 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię pić kawę ziarnistą z ekspresu, taką co rano pijam i później na wieczór jeszcze też. Jak szukacie sklepu gdzie zamówicie dobrej jakości kawę i akcesoria do niej to tutaj https://www.coffeea7.pl/ macie taki, polecam, oferta jest naprawdę dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dobrego ekspresu do kawy:) Na pewno ten jest bardzo ważny jeżeli chodzi właśnie o pyszną kawę. Powinniście się za takim porozglądać. Ja to kupowałam wiele sprzętów na black friday, jak wyposażacie na dom to warto polować na promocje, bo generalnie takie urządzenia nie są tanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...