Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Jakiego typu restauracje polecicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mnie to są to głownie pizzerie czy fast foody....

Jakiego typu restauracje Wy preferujecie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za fast foodami nie przepadam. Przynajmniej za takimi typowymi jak kebaby czy mc donaldy. Po pierwsze nie smakuje mi to zbytnio, po drugie nie jest to zbyt dobre dla zdrowia. Jasne,ze zdarza sie, że cos takiego sobie zjem ale raczej jak jestem na wyjeździe. Ale nie na co dzień.

Raz na tydzień lubię sobie wyjść do jakiejś dobrej knajpy.Zwylke jest to

restauracja z kuchnią polską (jak mam ochotę na obiad)

ewentualnie pizzeria jak wychodzę ze znajomymi http://www.telepizza.pl -  dobra jest Telepizza

Edytowane przez Elion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie przepadam za fast foodami i wolę restauracje z kuchnią polską. Na Śląsku znalazłem bardzo fajną restaurację tutaj https://rajcula.pl/karczma-rajcula, mają bardzo dobre jedzenie no i bardzo dobrze też wygląda. Więc jak jesteście w okolicach to warto sobie sprawdzić to miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej lubię kuchnie włoską i śródziemnomorską. Co do Włoskiej- nie koniecznie pizza. Uwielbiam też aglio olio i różne inne dania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi