Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
red100

Jaki lekarz rodzinny Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z Was jest z Krakowa? Do jakiego lekarza rodzinnego chodzicie na wizyty? Gdzie nie ma długich kolejek do zapisu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobra przychodnia jest Prima Med na Cieszyńskiej.  https://prima-med.info

Jestem pacjentem tej przychodni od niemal 3 lat . Nidgy nie odszedłem z kwitkiem. Doskonale zorganizowana . Jeden jedyny mankament to to że za mały asortyment specjalistów. Przy takiej doskonałej organizacji , każdy specjalista miałby zapewniony komplet pacjentów. 

Wczesniej chodziłem do innej przychodni i wiecznie był jakiś problem z zapisami.  Tutaj na szczęście takiego problemu nie ma i wszystko odbywa się bardzo dobrze. 

Edytowane przez Elion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Krakowie powiadasz...Ja bym się zorientował w Centrum Medycznym CMC http://www.cmc-center.pl/laryngologia.html ,  tam są dobrzy lekarze. Moja mama leczyła u nich w poradni laryngologicznej zatoki u dr Kozok , ja byłem u tego laryngologa (kraków) również- na badaniu słuchu, gdy potrzebowałem takiego zaświadczenia do pracy. Wiem że mają wielu specjalistów, można też korzystać z usług medycznych w ramach NFZ.

Edytowane przez Alffie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że jeśli chcecie sobie poradzić ze zdrowiem, to warto poszukać na stronie lekarzebezkolejki.pl URL gdzie znajdziecie naprawdę całe mnóstwo lekarzy z Krakowa oraz okolic. Naprawdę wygodna rzecz, bo możecie rezerwować miejsca bez czekania w kolejkach - kupa czasu zaoszczędzona, polecam wszystkim :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi